Nie rezygnuje...

Raimondas Rumsas wygrał wyścig rozegrany niedawno w okolicach Bergamo. Można było go obejrzeć w programie Rai Sport
pt. Tuttociclismo nadawanym po zgrzebnej relacji z Settimana Lombarda. Pokazano też wyścig / nie mam pojęcia jaki /, w którym Wojciech Dybel zajął 2-gie miejsce. Program jest poświęcony wyścigom rozgrywanym w kategoriach amatorskich i młodzieżowych.
Uzupełnienie - o wyścigu Dybela pisał kolega wojwach jeszcze na starym forum w wątku pt.“Polacy we Włoszech”.

no a Rumsas w jakiej drużynie sie ściga tak w ogóle :question: czy to jakaś amatorska czy…nie wiem jaka :confused:

W drużynie amatorskiej, której nazwy nie udało mi się zidentyfikować. Kolarz wygląda jak dawniej, tyle że nieco pociemniały/?/ mu włosy.

Rumsas ściga się w “parkpre gare selle italia” bardzo łatwo to znaleźć w internecie!!

Raimondas sciga sie w Parkpre jako amator, zapraszany jest na wyscigi z cyklu Gran Fondo i za sam udzial dostaje ok. 500 euro a ze rzadko przegrywa bo jest tak mocny ze przyjezdza sam jeszcze kasuje premie za zwyciestwo, wiec sobie zyje jak paczek w masle i ma gdzies zawodowstwo. Poprostu Bella Italia…