nowa koszulka i spodenki

Potrzebuję sobie kupić nową koszulkę i spodenki na rower. No może jeszcze rękawiczki. Znalazłam na stronie sklepu www.rogelli.pl kilka fajnych modeli koszulek i spodenek, ale chciałam was zapytać, czy ktoś ma może ubrania tej firmy i czy może mi powiedzieć czy warto jest w nią zainwestować?? Gdzieś czytałam że odzież rogelli jest bardzo dobra, koszulki zrobione z bardzo dobrej jakości materiału. czekam na odpowiedzi;)

Osobiście korzystam z koszulek, spodenek, rękawków i nogawek firmy Rogelli. Nie mam żadnych zastrzeżeń do wyrobów pod względem jakości i trwałości. Koszulki są dobrze dopasowane, skrojone, przewiewne. Spodenki mam bez szelek i na początku czasem miałem wrażenie, że mi się zsuwają, ale przyzwyczaiłem się do tego dziwnego uczucia, gdyż pampres pozostawał na swoim miejscu :wink: . Rękawki i nogawki mają wewnętrzną warstwę polaru przez co są bardzo praktyczne i jak dla mnie idealne.

z tej firmy kupiłem spodnie 3/4 i jestem z nich bardzo zadowolony, dobrze uszyte, fajna wkładka i przyjemne materiały.

Chciałbym kupić krótkie spodenki z wkładką (ewentualnie cały strój) ale głownie chodzi mi o jakieś promocje po sezonowe oczywiście w sklepie jakimś internetowym. Proszę o pomoc :slight_smile: