Nowa książka

Na rynku pojawiła się nowa książka nt. treningu. Nie jest to może jakaś rewelacja (jeszcze nie czytałem), ale na bezrybiu to i rak ryba :slight_smile: W tym roku chyba jeszcze nic nie wyszło z książek nt. kolarstwa, nie to co zeszły rok, gdzie wyszła cała masa książek zarówno o treningu jak i kolarstwie zawodowym.
ksiegarnia.bellona.pl/index.php? … 154&page=0

Tak, w tym roku była zdecydowana posucha – rozmawiałem na ten temat w zaprzyjaźnionej księgarni – wszystko przez … Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które były w podobnym co TdF terminie. W poprzednich latach kolarskie książki ukazywały się mniej więcej w terminie TdF. W tym roku wydawcy postawili na piłkę, mieliśmy pecha.

Poszukam ww. publikacji w księgarniach, ciekaw jestem co jest warta. Cena nie jest wysoka.

[size=75][ Dodano: Sob 21 Paź, 2006 21:24 ][/size]
Spotkałem ww. tytuł w księgarni. To książka dla osób, które zupełnie nic nie wiedzą o kolarstwie, tak „od wczoraj” zaczęły jeździć a chcą rowerem jeździć nie po przysłowiowe bułki. Dla kompletnych nowicjuszy ciekawa pozycja dla weteranów szos nihil novi.

Ładnie wydana i nie droga. Oryginalne wydanie ( bo mamy do czynienia z przekładem z ang. ) miało miejsc kilka lat temu – widać to choćby po fotografiach.