Nowa Szosa

Niniejszy wątek, to świetne miejsce do dzielenia się swoimi opiniami, uwagami, problemami i (mamy nadzieję) pochwałami na temat nowej odsłony Szosy. Jak mogliście przeczytać serwis ciągle jest rozwijany, tym samym liczymy na Wasze uwagi i pomysły. Pamiętajcie, robimy to dla Was!

Bardzo mi się podoba nowe oblicze szosy.

Nie wiem co prawda jak dodawać komentarze pod artykułami, ale może to zamierzone działanie mające na celu przeniesienie dyskusji na forum i w ten sposób zaradzeniu sytuacji, gdzie połowa ludzi komentuje pod artykułem, a druga pod wątkiem na forum?

Podobają mi się też zdjęcia, mam nadzieję że w odróżnieniu do innych portali, wiadomo jakich :stuck_out_tongue: będziecie trzymać poziom tych zdjęć, a nie rzucać jakiekolwiek(np. news dotyczy kolarza ccc, to wrzucamy randomowego kolarza tej grupy, byle tylko koszulka się zgadzała).

Podoba mi się także, że po wejściu na stronę nie atakuję mnie nachalnie informacja, że mogę polubić tą stronę na fejsbuku. Przecież to jest tak męczące, gdy wchodzisz na tę stronę przez 2 lata, a tam ciągle ta informacja(dzięki temu później ma się tysiące fanów na fejsie, ale to chyba jednorazowi fani, a nie ludzie którzy siedzą na danym portalu kilka lat :stuck_out_tongue: ).

Wszystko fajnie, ale martwię się teraz o finansowanie Was. Wiem, że kolarstwo to wielka pasja, moja jak i Wasza. Jednak poświęcacie mu więcej czasu(przygotowując newsy, wyszukując info, jeżdżąc na zawody, pozyskując informatorów), a ja przychodzę na gotowe i czytam świetne artykuły. Czy nie będzie na Waszej Szosie reklam? Ja oczywiście wolałbym żeby nie było, jednak nie chciałbym też byście nic nie mieli z tak świetnej roboty którą wykonujecie? Może chociaż podajcie jakiś numer konta, lub załóżcie fundacje to Wam, 1% wpłacę :stuck_out_tongue:

Ogólnie bardzo dobrze. Zazwyczaj po całkowitej zmianie wyglądu sypią się słowa krytyki, w najlepszym wypadku przez miesiąc się przyzwyczajam. Tutaj wszystko jest naprawdę świetnie. Tylko dwie uwagi:
-przywrócić komentarze pod artykułami-z jednej strony faktycznie czasem dyskusja jest i pod artykułem i na forum, ale są też tematy, ale są artykuły, które nie pasują do tematów na forum i tylko pod nimi się o nich pisze, to było jak dla mnie dobre.
-nie widzę (co nie znaczy, ze nie ma) przycisku wyświetlającego niewidziane posty, jeśli jest taka możliwość, to też bym to przywrócił.

Szata graficzna na plus, choć to akurat w porównaniu z forum trudne nie było. Proponuję zmienić sposób “kolejkowania” newsów w zakładce “Kraj” bo wiadomości o dopingu Przydziała czy Wojciechowskiego trochę dają po oczach, a pamiętaj Baldwinie, że to “dziennikarze niszczą polskie kolarstwo, a nie doperzy” :wink:
Ogólnie na plus - gratuluję, że wreszcie jest stronka.
Z minusów - felieton “To idzie nowe” to dla mnie swoisty strzał w kolano, ale to tylko opinia znajomka z “konkurencji”. Pozdro

Jest super! :slight_smile: Zmiana na lepsze (nie tak jak z allegro :stuck_out_tongue: ). Wszystko ładnie, przejrzyście, czytelnie, logicznie, intuicyjnie… BRAWO! :slight_smile:

Pierwsze uwagi:

  • że nie ma komentarzy pod artykułami. Niech główna będzie jak piękna kolarska gazeta a nasze komentarze i dyskusje zostawmy sobie na forum. Często robił się syf i niepotrzebny OT (w dużej mierze i z moimi udziałem). Niech strona główna będzie taka laurką dla kolarstwa i produktem eksportowym
  • brawo za pomysł “English Corner”
    +Liczę na to, że “Fotogaleria” będzie się w przyszłości prężnie rozwijać z super kolarskimi zdjęciami

Błagam:
NIE RÓBCIE FAJSBUKOWYCH LAJKÓW!!!

Przywrócenie komentarzy mamy w planach i na pewno to zrobię, ale na razie nie mam takiej możliwości technicznej. Ta strona to jest nadal wersja beta, trochę będzie się jeszcze zmieniać. A potem może zmieni się jeszcze bardziej. Dajcie więc nam parę tygodni na doszlifowanie chociaż tej wersji :slight_smile:

Nareszcie polska kolarska strona z prawdziwego zdarzenia. Gratulacje :slight_smile:

Jeśli o samym designu mowa, to muszę przyznać, że dawno nie widziałem tak czytelnej i po prostu ładnej szaty graficznej. Wszystko schludne i przejrzyste. Klasa.

A co do innych funkcjonalności, to jedynie tak jak przedmówcy już zaznaczyli kwestia komentarzy została.

Ogólnie zmiane oceniam na 5+.

pamiętam, pamiętam;) jesteśmy na szczycie listy niszczących kolarstwo, doperów bijemy o dwie długości :smiley:

A ja powiem kom pletnie inaczej jeśli Naczelny daje sobie kilka tygodni na ponowne wstawienie komentarzy pod artukułami na głównej stronie to ja mówie , nie… Redaktor Naczelny zaciągnął swej stronie hamulec reczny i strzelił sobie nam i jej w stronie, komentarze pod artykułami były wielkim plusem tej strony.

Nowa forma graficzna żenada… stara strona była kosmicznie czytelna a teraz badziew

kolejna rzecz znam Marka Tyńca od stu lat … z całym szacunkiem do Marka ale nie spodziewam się fajnych tesktów… wolałbym czytać teksty felietony pisane prze Druida Duchego

To moje zdanie

Tompoz kibic kolarski

Ja na razie nie oceniam, to dopiero beta.

Szosa zmieniła się z typowego forum w portal kolarski. Przewiduje że będzie najlepszy w Polsce. Strona na pierwszy rzut oka wygląda ładnie. To przyciągnie nowych użytkowników.

Wiadomo niektórym nie będzie pasowało ale jak w tytule artykułu “Idzie Nowe”, zobaczymy czy sam się przyzwyczaję :wink:

Pierwsze wrażenie jednak pozytywne.:wink:

Tompoz nie rób z siebie typowego polaka który na wszystko narzeka, felietonów też nikt tobie nie kaze czytać, to jest na prawdę bardzo ładna strona :slight_smile: chłopaki się namęczyli i na pewno opłacają to z własnej kieszeni a reszte artykułów piszą za darmo.

Szosa zawsze była portalem - na jakiś tylko czas przeniosła się na phpBB :wink: Dla wszystkich młodszych użytkowników mała podróż w czasie:
web.archive.org/web/200307270355 … owery.org/
web.archive.org/web/200506030217 … owery.org/
web.archive.org/web/200509212248 … owery.org/

Za to stare forum - to był oldschool :smiley: Kiedyś jeszcze wisiało gdzieś ukryte, ale zgubiłem linka…

Dziękujemy za miłe słowa i konstruktywną krytykę! :slight_smile:

Apropo felietonów proponował bym np panu Marszałkowi bądz np Jarońskiemu czy Wyrzykowskiemu aby raz na jakiś czas pisali felietony dla nas na tej stronie, myślę ze to kwestia dogadania się…

w kwestii felietonów - spokojnie. Na razie jest offseason, bądźcie pewni, że myślimy o tym wszystkim :slight_smile:

Zacytuję klasyka : " Ja jestem umysł ścisły i jak może mi się podobać coś co pierwszy raz widzę" :wink:

Pierwsze wrażenie trochę szokujące, jakoś bardziej pasowała mi stara szata forumowa - czysto, przejrzyście, logicznie itp.
Po dłuższej analizie hmm ładna kolorystyka, pozatym mam nadzieję że szybko załapię gdzie co i jak szukać. Macie rację to już nie forum a wortal. Opisy pod artykułami powinny wrócić.
Nam " starszym" użytkownikom nie łatwo przyzwyczajać się do zmian :slight_smile:.

mądre słowa

Tompoz

powiem jeszcze inaczej pamiętam jak dziś po raz pierwszy wszedłem na nieistniejąca już stronę www.kolarstwo.net kolegi Czerwińskiego… by za chwile kupic swój pierwszy pulsometr … prosta to była strona ale wyjatkowa prawdziwa przejrzysta i miała kultową animaqcję “czystego beztlenu”…

Tompoz

Czyli jak teraz można komentować artykuły? Np. niedługo pokaże się trasa Vuelty, zawsze pisało się zaraz pod nim. A teraz będzie ten sam temat w innym miejscu? Przyznam sie, że ja w 99% czytałem tylko artykuły i komentarze pod nimi. Dopiero teraz po tej zmianie, kiedy szukałem mozliwości komentowania, zobaczyłem ile było innych wątków na forum.

piękna klasyka coś wyjątkowego

Tompoz