Nowa Szosa

Ja czytam wszystkie niusy, wiec nie potrzebuję wyróżnienia tych najważniejszych, zwłaszcza, że to co ja uważam za ważne, nie musi sie pokrywać z wyborem redakcji.
Ale rozumiem, że może to być dla innych przydatne.

Nie cierpię czytników RSS, ale ustawiłem sobie w przypiętej zakładce przeglądarki stronę: rowery.org/2013/ i mam podobnie jak w starym serwisie tylko ładniej :)))

Gratuluję nowego wyglądu strony, która i tak była najczęściej chwalona wśród portali o tej tematyce.
Przypinanie wiadomości jest moim zdaniem dobrym wyjściem. W czasie TdF rzeczywiście szło się pogubić w nadmiarze informacji.
Blog Katarzyny Niewiadomej wydaje się magnesem na publikę, ale możliwe, iż moje postrzeganie rzeczywistości jest nieco wykrzywione. Czy planowane są jeszcze kolejne blogi?

Dzięki, świetne to jest i odrazu lepiej się czyta “nową - starą” szosę !

Planujemy, a nawet zachęcamy Was do współtowrzenia wartościowych treści na Rowery.org.

ooo tutaj to wygląda naprawde super, wręcz idealnie.

Tak, w najbliższym czasie powinny się pojawić wpisy trzech nowych blogerów.

Ja nie czuje sie na siłach, bo moje pióro do długich form nie jest najwyższych lotów a i z wiedza jestem na bakier, no i czasu malo(uczelnia, treningi). Ale do głowy przychodzi mi 4 kolegów forumowiczów: Boss, El_Pistolero, loosoz i Adriano. Literacki potencjał Bossa każdy zna, kto śledzi pro-cycling. Inteligentne, spojne i bardzo ciekawe teksty, które zawsze czyta sie z wielka przyjemnością i niecierpliwie wyczekuje kolejnego, popełnionego przez Bossa felietonu.(czas iść umyć ręce z wazeliny :smiley: :wink: ). Kolejnych 2 kolegów prowadzi własne blogi, są młodzi, zainteresowani kolarstwem i pewnie chętnie spróbowaliby swoich możliwości na rowery.org. Adriano znany jest z tego, ze pisze posty, które są dłuższe niż sama wiadomość na głównej. Jest w tym sporo autorskich przemyśleń (z którymi często sie nie zgadzam) jednak dość fajnie sie to czyta i można odnieść wrażenie, ze Adriano na pewno lubi przelewać na papier to co mu w duszy gra :slight_smile: . Pytanie co sami, wywolani przeze mnie, użytkownicy sądzą na ten temat. Nie krepujcie sie! Warto spróbować swoich sil :slight_smile:

A gdzie można dostarczać swoje felietony?

Felietony, newsy, wywiady, recenzje, próbki itd. możecie przesyłać na mail albo PW kogoś z redakcji, np. mnie, a ja przedstawię to Szefostwu. Mój adres to kzimoch[na]rowery.org.

Trochę zbaczając z tematu, pamiętam, jak El Pistolero , stawiał pierwsze kroki na forum, zarejestrował się mniej więcej w tym samym czasie co ja, jeśli mnie pamięć nie myli to pan Tomasz Jaroński wspominał o tym forum. Postęp wiedzy o kolarstwie jaki zrobił przez ostatni rok jest imponujący, sam też uważam, że ja sam wiele zyskałem i to właśnie dzięki temu forum. Kopalnia wiedzy, różnorakich opinii i obserwacji jest tu przeogromna. Poziom wypowiedzi również jest bardzo wysoka. Głównie dzięki temu forum chciałbym wiązać swoją przyszłość właśnie z kolarstwem.

Niskie ukłony dla administratorów strony i użytkowników, którzy budują tą kolarską wspólnotę!

Tak z ciekawości, dużo dostarczono prac na konkurs o Merckxie?

“Kafelki” i eksponowanie nowych ważnych tematów bardzo mi się podoba. Tak samo tagowanie poszczególnych artykułów, jak i możliwość cofania się do starszych newsów na głównej stronie.

Dla mnie zmiany na duży plus :one:

Faktycznie nowy motyw strony jest super i wygląda przejrzyście :smiley:

DUUUUUŻŻŻŻYYY PLUUUSS !!! :unamused:

forum umiera … nie ma gdzie podyskutowac o kolarstwie

pora na pogrzeb

Tompoz

zawsze w styczniu jest mało postów. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, byś coś napisał i rozpoczął dyskusję. Dyskusje zaczynają się wraz z wyścigami, no lub trochę przed nimi.

No i gdzie są komentarze do newsów? Dzialacie coś w tym kierunku? Bo na tą chwilę jest niestety tak jak pisze Tompoz

dobrze wiesz Baldwinie oco mi chodzi, wiem że jesteś teraz Redaktorem i patrzysz inaczej ale jako zwykły user fan kolarstwa… myślał byś to samo.

Tompoz

dla mnie moźliwośc dyskutowania pod każdym tematem na newsach czy tematem juz na forum to była jak rozmowa na piwie czy z kolegami… to była wartośc główna … mnie nie podnieca nowa szata graficzna .

Tompoz

Wystarczy zobaczyć statystyki forum, żeby przyznać rację Tompozowi.
Liczba postów w grudniu to połowa tego co było w najgorszym roku, a około 15% zeszłorocznego wyniku.

W miesiącach zimowych jednak większość dyskusji odbywała się pod newsami.

No chyba, że wszyscy tak jak ja mają w ostatnim czasie wyjątkowo mało wolnego czasu :slight_smile:.

liiio, gdzie sprawdzasz te cyferki? nigdzie nie widzę zakładki “statystyki”…