Nowe forum... a to nie koniec w tym roku!

Powiem krótko… jestem na tym forum od 20 lat bo chyba takowe powstało w swojej szarej szacie mniej wiecej tak dawno temu. To co teraz widzę nienadaje się do m\komentarza. Przepraszam ze tak z buta, ale nie wytrzymalem. Groch z kapusta, wodotryski i fajerwerki. Po co to wszystko to nie mam pojęcia. w dodatku cały layout nieczytelny. ledwo widoczne ramki, bieda ikony. wszystko jak smartfonowa graficzna bieda. Amen. A tak fajnie było kiedyś na starych forach. przez te wszystkie przesiadki w poszczególnych latach straciłem stary login którgo nie ma juz w bazie a mail zdaje się jest zarejestrowany. Jestem wiecej niż zawiedziony. jest to po prostu złe i słabe.

1 polubienie

te uważaj sobie… troche kultury, tym bardziej że większość jest na tak

Widać, że dziś to 1 kwietnia.

2 polubienia

Niby po czym? (…))))

Po tym, że Eder wzywa do kultury.

4 polubienia

Przestały mi działać nieprzeczytane. Dziwię się że od rana nikt nic nie pisze o PR, wchodzę na wątek a tu 50 postów. W nieprzeczytanych pokazuje zero.

Czasem się skrypt gubi!

W związku z akcją promocyjną marki romet, dochodzę do wniosku, że jednak nowy sposób prezentacji postów jest zły. Tzn. jest dla mnie wyraźnie gorszy od wcześniejszego z taką arystotelesowską kategoryzacją, gdzie żeby na szosę popatrzeć, to sobie na szosę musiałem wejść i tam poklikać na wyścigi i tak dalej. A o ostatniości, nieprzeczytajności i nowości wpisów byłem i tak bardzo fajnie informowany.
A teraz, niestety, jestem skazany na to spamerskie gówno i zaglądam w tematy, których wcale nie chcę czytać, bo nie mam pojęcia, czy zaciekawią, czy nie. A wcześniej one sobie siedziały w działach, w które nie zaglądałem.

Ba, nawet teraz nie wiem, czy ten temat jest adekwatny do podobnych uwag, bo podobnych tematów jest kilka, a ten był pierwszy z góry. A teraz do działów/kategorii itd. to chyba nikt nie zagląda.
Oczywiście, mam nadzieję, że wpis zostanie odebrany nie jako hejt, ale rzetelna krytyka - administrację serdecznie pozdrawiam :slight_smile:

2 polubienia

Witam
Stała się rzecz dziwna ponieważ od kilku dni forum oraz stronę szosy na telefonie mogę przeglądać tylko przy połączeniu przez WiFi. Przy użyciu transmisji danych każda próba wejścia na stronę lub forum kończy się komunikatem “nie udało się odnaleźć serwera”. Dodam że dzieje się to tylko w przypadku rowery.org, wszystkie pozostałe strony chodzą. Nic nie przyniosło efektu, wyczyszczenie ciasteczek, przeinstalowanie przeglądarki, reset ustawień do domyślnych itp. System Android 7.0, przeglądarki wszystkie możliwe.
Ktoś ma jakiś pomysł?

U mnie ten sam problem.
Android

Potwierdzam i ja. Myślałem, że to może jakiś mój bloker, wygląda na to, że jednak nie…

U mnie na Androidzie 6 działa.

Może to jakiś problem z 7 wersją popularnego systemu od google

@Allorc, @KiESWY, @Dobry, @liiio - mam wiele urządzeń do testowania, ale tego błędu na razie nie udało mi się odtworzyć. Obstawiam, że to nie jest wina systemu a raczej przeglądarki lub czegoś doinstalowanego do systemu…

Wkurzyłem się bo od 22 dni nie miałem możliwości przegladania forum a potem i strony (ładowały się tylko nagłówki artykułów). Postanowiłem rozprawić sie z problemem samodzielnie.

Po zmianie ustawień punktu dostępu strona i forum ruszyło. W sieci na “o” miałem wcześniej zdefiniowany apn: internetipv6 teraz domyślny “internet”.

Post chyba poszedł?

Tak, post jest na forum.

Serwer aktualnie nie ma routingu na ipv6. Operator na “o” musi mieć ustawioną translację, ale nie wiem po co. Spróbuję w przyszłym tygodniu dodać routing na ipv6, to problem powinien znikać w całości…

Dodałem na szybko IPv6 - powinno działać, ale głowy pod tym nie położę dziś - pracuję zdalnie przez SSH na komórce… koszmar…

Ja również jest w sieci na “o” więc pewnie tutaj jest problem.
U mnie działa od wczoraj, ale wczoraj zrobiłem też aktualizacje androida do 8.0.
Więc nie wiem co przyniosło efekt

1 polubienie

IPv6 jest już w pełni obsługiwane, a to oznacza, że już nie przez translację ale przez natywny resolve operator na “O” zobaczy nasz serwer. Powinno działać w każdej sieci IPv6…

Wielkie dzięki. Przepraszam za sprawienie problemu. Ipv6 działa (choć jakby wolniej niż 4).