Nowe forum... a to nie koniec w tym roku!


Przed chwilą, a przy próbie przeładowania strony błąd 429

Też tak czasem mam. Przewijam do góry i przy którymś poście temat się wiesza i muszę go odświeżyć. Sprzęt nie jest słaby i to na pewno nie wina telefonu.

Przed chwilą znowu to co wrzucał Dobry.

I ja również. Dzieje się właśnie to co opisywałem wcześniej. Z 81 postów w TdF przeczytałem 40 po czym przestały się doładowywać i teraz każdy wątek sypie takimi błędami.
A także 429 przy wysyłaniu posta.

Posprawdzałem. Mogę jeszcze zmienić kilka rzeczy to może poprawi odbiór…

OK, wprowadziłem kilka zmian w konfiguracji i zobaczymy jakie będą tego efekty!

1 polubienie

Mi dzisiaj po zakończeniu etapu wyskoczyły wszystkie pokazywane wyżej błędy w różnej kolejności i różnych chwilach.

Dajcie znać czy po wczorajszej rekonfiguracji problem zniknął…

Z tym to trzeba poczekać do poetapia :wink:

Przed chwilą miałem błąd z postu kamil7 wyżej.

W całym dniu dziś mam odnotowany jeden błąd po stronie serwera.
W Twoim przypadku niemal na pewno to był błąd sieci, bo nie widzę żadnych innych.

Dzisiaj wszystko było dobrze, tylko ten chwilowy zwis serwera o którym piszesz.

OK, ale zwisy to moja sprawka - nie da się zmienić konfiguracji bez restartowania pewnych rzeczy…

1 polubienie

U mnie dziś bez błędów, a wątek 66 nieprzeczytanych przeszedł płynnie.

Czy użytkownicy korzystający w głównej mierze z telefonów doczekają się podłączenia forum pod tapatalk?

Bardzo wątpię. Platforma nie ma wsparcia a tapatalk nie widzi potrzeby implementacji ich API. Zresztą możesz używać strony jako aplikacji na większości telefonów i - przynajmniej w moim przypadku - działa to bardzo dobrze.

2 polubienia

Potwierdzam, działa świetnie. Jak dla mnie nawet lepiej niż przez tapatalk.

1 polubienie

Wklejam tutaj swoją wypowiedź z wątku TdF2018
Działam z otwartą przyłbicą, ale imię i nazwisko pozwolę sobie ujawnić jedynie redakcji, może ono coś da do myślenia…

Dziwiłem się Bossowi, że odpuszcza forum. Zresztą nie tylko on.
Kiedyś to forum było opiniotwórcze, miało poziom, korzystali z niego wszyscy interesujący się kolarstwem.
Dzisiaj już się nie dziwię - rzeczywiście dno, 90% wypowiadających się to BUCE i IDIOCI. Niestety, wstyd mi, ale musiałem użyć tych słów chociaż wiem, że nikim nie wstrząsną tylko jeszcze bardziej będą wykorzystane do wylewania żółci i frustracji - co z Wami (ludzie) się dzieje???
I to nie oni będą usuwani z tego forum tylko ci, którzy chcieliby zadbać o kolarstwo i nie tylko kolarstwo, o pewne idee i zasady funkcjonujące w cywilizowanych środowiskach…
Może już czas aby REDAKCJA coś z tym zrobiła?
Potrzebna rozważna kampania i przygotowanie utworzenia nowego forum pod auspicjami “rowery.org” i pozostawienie tego forum osobom, które nim zawładnęły - a wtedy okaże się , że jest to zaledwie garstka krzykaczy skrzywdzonych przez los i odrzucających pomoc w celu powrotu do równowagi emocjonalnej.

Cytując klasyka: “Ale że o co chodzi…?” :confused:

Przyznam, że nie wiem. Mamy mnóstwo zgłaszanych, a potem blokowanych postów. A ja mam pełną skrzynkę odwołań od tych, którym się to nie podoba. Owszem, zgadzam się co do tego, że poziom dyskusji nie jest może akademicki - ale dna z poziomu popularnych portali politycznych nie osiągamy. Co nie zmienia faktu, że sztuka kulturalnej wymiany opinii umiera a my nie jesteśmy ostatnim jej szańcem, to jednak tragedii nie widzę.

Jeśli komuś nie podoba się czyjaś wypowiedź, jej forma lub treść - jest przycisk oflagowania a nasi moderatorzy są tutaj, monitorują i reagują. Ja też. Jeśli jest nas za mało to pewnie da się znaleźć kogoś, kto zasługuje na takie uprawnienia i może do nas dołączyć…

3 polubienia

Ponowie admini jak tam forum i portal po ACTA? Czy ACTA sięga do Szwajcarii? No i jeśli nie to jak wygląda sprawa hostowania w Szwajcarii? :neutral_face:

1 polubienie