Nowe forum... a to nie koniec w tym roku!

Nie wiem czy to dobry temat, ale nie widzę lepszego, a nie chcę zakładać nowego. :stuck_out_tongue:

Od kilku dni za każdym wejściem na forum dostaję powiadomienie, że druid odpowiedział mi w temacie “Czy rozpoznasz wszystkich?”, nawet wtedy, gdy w temacie nie pojawiły się żadne nowe posty od mojej ostatniej wizyty.

Mam dokładnie to samo tylko, że druid odpowiedział mi w temacie o Vuelcie

Ze mną druid się komunikuje w tematach TdF i TdP. Wcześniej gdzieś w nich mnie cytował, więc to może być jakaś podpowiedź :wink:

Ja też tak mam, to na pewno jakiś tajny spisek druida😉

Druid roztacza swoje mroczne moce nad forum. :male_detective: Nick pewnie nieprzypadkowy.

5 polubień

Ja też w ostatnich dniach dwa razy dostałem powiadomienie o odpowiedzi druida sprzed ponad miesiąca. :grin:

Ja miałem to samo z druidem podczas TdF. Wiele razy to samo powiadomienie mi wyskakiwało. Na szczęście TdF się już skończył.

A mi widocznie nikt nie odpowiada :frowning:

1 polubienie

Ciekawe, że problem z powiadomieniami zniknął dokładnie wtedy, kiedy o nim napisałem.

Kolejny argument za tym, że to jakiś spisek. :male_detective:

2 polubienia

Od tej pory też druid nic nie pisał na forum… :zipper_mouth_face::grimacing::face_with_monocle:

Jednak za wcześnie stwierdziłem, że problem zniknął.

Dzisiaj po wejściu na forum kolejne powiadomienie o odpowiedzi od druida we wcześniej wspomnianym wątku (chociaż wśród nowych postów nikt mnie nie cytował).

Dla formalności dodam, że u mnie też nadal problem występuje.

Dołączam się. Druid zaatakował mnie znowu w TdP, mimo że temat milczy :wink:

Mnie Druid jescze nie dopadł, jak widać jego moce nie są nieograniczone skoro nie złapał jeszcze wszystkich użytkowników. To tylko kwestia czasu zanim to zrobi.:scream:
:wink:

Włączasz TV a tam druid, otwierasz lodówkę a tu druid. :smile:

1 polubienie

Dobrze, że nie Druid Panoramiks z Asteriksa
i Obeliksa☺.

Ciekawe od kogo druid dostaje powiadomienia…

nie wiem jak mogę pomóc. praktycznie zawsze klikam to dolne “odpowiedz”, chyba że odnoszę się do konkretnej odpowiedzi (ale jako że większość moich postów ma charakter zbiorczy albo są luźnymi refleksjami nie odnoszącymi się do tego co powyżej to rzadko to robię).

1 polubienie

Masz zwyczaj cytowania kilku wypowiedzi w jednym poście - może to jest jakiś klucz?

Ja bardziej pomyślałem o zwyczaju cytowania całych postów, bo chyba tylko druid tak robi. I jeśli dotyczy to ostatniego wpisu w temacie, to system automatycznie ten cytat usuwa. W moim przypadku właśnie o taką odpowiedź chodzi, nie wiem jak u was.