Nowe koszulki w peletonie 2017.


#1

W nowym sezonie będzie kilka nowych zespołów, są nowi sponsorzy i w peletonie pojawią się nowe koszulki.
Katiusza w sumie niewiele się zmieniła.#2

Astana


#3

Astana podobna trochę do dawnego Garmina :slight_smile:


#4

Mamy też nową Orikę (wraz z nową nazwą):
cyclingnews.com/news/greened … d-gallery/


#5

Te nowe koszulki to jakiś dramat, zero kreatywności przy tworzeniu, zero jakiegoś pomysłu. Sponsora może i widać, ale z helikoptera wszystkie będą wyglądać niemal tak samo. Bora, DDD, Movistar, Sky, Orica… wszystkie ciemne, wszystkie z podobnym designem… Dobrze chociaż, że Quick Step zapowiada się przyzwoicie no i Bahrain (chociaż tu będzie kopia Katiuszy, Lotto i Cofidisu, ale chociaż wygląda nieźle).


#6

Rafał Majka w koszulce Mistrza Polski w grupie Bora.#7

Ja się zastanawiam co im w CCC przeszkadzało dodać godło do koszulki MP… Ta wersja (podobnie jak ta “kwtatkowa” z Etixxu) wygląda zdecydowanie lepiej niż same paski.


#8

To proste. Godło naszego kraju przeszkadzało w odpowiednim reklamowaniu butów.


#9

Jednym ze smutnych momentów przed tegorocznym sezonem jest zniknięcie koszulek Lampre z peletonu. Jedna z najbardziej charakterystycznych. W peletonie chyba od 1999 :frowning:


#10

Już w 1992 r. koszulki były podobne do dzisiejszych. Tzn. do wczorajszych. Team UAE został zaprezentowany wczoraj i muszę się jeszcze przyzwyczaić do nowych koszulek.


#11

Ja się muszę przyzwyczaić do nazwy. Ciekawe jak to będzie brzmiało podczas transmisji… Za przeproszeniem jak głos szympansa…


#12

Pewnie “Emiraty” albo “Abu Dabi”


#13

CCC zrobiło jakiś face-lifting strojów?
facebook.com/CCCProTeam/pho … =3&theater
Spodenki zmienione.


#14

Raczej ass-lifting :wink:


#15

Tak nawiasem mówiąc to nastąpiła zmiana dostawcy odzieży? W miejscu dawnego logo dmtex widoczne jest logo takie jakieś “B” i jakby odbicie lustrzane litery “E”. Nie kojarzę tego logo. Swoją drogą to jeśli nastąpiła zmiana dostawcy odzieży to można było nieco bardziej odświeżyć wzór strojów.
facebook.com/CCCProTeam/pho … =3&theater


#16

Chyba Biemme: biemmesport.com/


#17

Masz rację. Że też nie skojarzyłem. Sam mam parę ciuchów Biemme, ale jeszcze ze starym logo. Te jest chyba od roku dopiero.


#18

Zastanawia mnie jedna rzecz w ekipie CCC. Na stronie zespołu pojawiły się w końcu zdjęcia nowych zawodników. Zdjęcia pozostałych są niezmienione (różnice są mało widoczne - zmiana producenta strojów i “wypadnięcie” z koszulki logo sieci “plus”, mimo to uważam, że trochę wstyd tak słabo aktualizować). Zastanawia mnie jednak inna rzecz. Jan Tratnik w koszulce teamowej bez aplikacji mistrza Słowenii? Dlaczego? Jutro teoretycznie pierwszy start Tratnika w barwach CCC (dzisiaj czasówka więc jeszcze nie) więc jestem bardzo ciekawy…


#19

No i się wyjaśniło, niestety, jak widać, CCC dalej hołduje niezbyt fajnemu stylowi koszulek mistrzowskich:

scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ … e=590F1E5C


#20

Widziałem to zdjęcie, pomyślałem, że… Cadel Evans założył koszulkę CCC