Nowe koszulki w peletonie 2017.

W nowym sezonie będzie kilka nowych zespołów, są nowi sponsorzy i w peletonie pojawią się nowe koszulki.
Katiusza w sumie niewiele się zmieniła.


Astana

Astana podobna trochę do dawnego Garmina :slight_smile:

Mamy też nową Orikę (wraz z nową nazwą):
cyclingnews.com/news/greened … d-gallery/

Te nowe koszulki to jakiś dramat, zero kreatywności przy tworzeniu, zero jakiegoś pomysłu. Sponsora może i widać, ale z helikoptera wszystkie będą wyglądać niemal tak samo. Bora, DDD, Movistar, Sky, Orica… wszystkie ciemne, wszystkie z podobnym designem… Dobrze chociaż, że Quick Step zapowiada się przyzwoicie no i Bahrain (chociaż tu będzie kopia Katiuszy, Lotto i Cofidisu, ale chociaż wygląda nieźle).

Rafał Majka w koszulce Mistrza Polski w grupie Bora.


Ja się zastanawiam co im w CCC przeszkadzało dodać godło do koszulki MP… Ta wersja (podobnie jak ta “kwtatkowa” z Etixxu) wygląda zdecydowanie lepiej niż same paski.

To proste. Godło naszego kraju przeszkadzało w odpowiednim reklamowaniu butów.

Jednym ze smutnych momentów przed tegorocznym sezonem jest zniknięcie koszulek Lampre z peletonu. Jedna z najbardziej charakterystycznych. W peletonie chyba od 1999 :frowning:

Już w 1992 r. koszulki były podobne do dzisiejszych. Tzn. do wczorajszych. Team UAE został zaprezentowany wczoraj i muszę się jeszcze przyzwyczaić do nowych koszulek.

Ja się muszę przyzwyczaić do nazwy. Ciekawe jak to będzie brzmiało podczas transmisji… Za przeproszeniem jak głos szympansa…

Pewnie “Emiraty” albo “Abu Dabi”

CCC zrobiło jakiś face-lifting strojów?
facebook.com/CCCProTeam/pho … =3&theater
Spodenki zmienione.

Raczej ass-lifting :wink:

Tak nawiasem mówiąc to nastąpiła zmiana dostawcy odzieży? W miejscu dawnego logo dmtex widoczne jest logo takie jakieś “B” i jakby odbicie lustrzane litery “E”. Nie kojarzę tego logo. Swoją drogą to jeśli nastąpiła zmiana dostawcy odzieży to można było nieco bardziej odświeżyć wzór strojów.
facebook.com/CCCProTeam/pho … =3&theater

Chyba Biemme: biemmesport.com/

Masz rację. Że też nie skojarzyłem. Sam mam parę ciuchów Biemme, ale jeszcze ze starym logo. Te jest chyba od roku dopiero.

Zastanawia mnie jedna rzecz w ekipie CCC. Na stronie zespołu pojawiły się w końcu zdjęcia nowych zawodników. Zdjęcia pozostałych są niezmienione (różnice są mało widoczne - zmiana producenta strojów i “wypadnięcie” z koszulki logo sieci “plus”, mimo to uważam, że trochę wstyd tak słabo aktualizować). Zastanawia mnie jednak inna rzecz. Jan Tratnik w koszulce teamowej bez aplikacji mistrza Słowenii? Dlaczego? Jutro teoretycznie pierwszy start Tratnika w barwach CCC (dzisiaj czasówka więc jeszcze nie) więc jestem bardzo ciekawy…

No i się wyjaśniło, niestety, jak widać, CCC dalej hołduje niezbyt fajnemu stylowi koszulek mistrzowskich:

scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/ … e=590F1E5C

Widziałem to zdjęcie, pomyślałem, że… Cadel Evans założył koszulkę CCC