Nowe rowery.org?

Zdecydowanie podzielam zdanie Bruce’a. Wystarczy mieć 3, czasami nawet 2 dni przerwy w odwiedzaniu rowery.org i umykają nam wiadomości z głównej strony. Fakt, że można się do nich później dokopać, ale nie jest to wygodne.

Kolejna, wielokrotnie poruszana sprawa to możliwość edycji komentarzy do wiadomości na głównej stronie :slight_smile:

Natomiast co do zmian od strony graficznej to mam do tego duży dystans - w tej kwestii podzielam zdanie lucjana. Ponadto również z rozrzewnieniem wspominam design starej Szosy :wink:

archiwum + dział historii/felietony/coś stanowiącego bazę wiedzy dla miłośników kolarstwa + możliwość edycji komentarzy na głównej.

Pomysł z felietonami i artykułami o historii jest fajny dopóki… my nie musimy tego robić :wink: Jak najbardziej popiera i jestem za, ale musi być osoba, która będzie miała w regularnych i niedługich odstępach czasu coś do przekazania w lekki sposób. Inaczej to trochę się rozmija z celem.

Kuba miałem na myśli dział, gdzie każdy w miarę możliwości może coś napisać. Oczywiście jeżeli powstanie fajne archiwum to rozwiąże to sprawę bieżących newsów z kolarstwa. Natomiast można by każdemu chętnemu przydzielić opisanie czegoś i jest :wink:

No ja wiem, wiem. Problem, czy jest ktoś taki kto charytatywnie poświęci swój czas i nie podda się po pierwszym negatywnym komentarzu. Spróbować nic nie szkodzi :slight_smile:

o, znam przynajmniej takich dwóch :stuck_out_tongue:

i co? po temacie?

Nie. Dlaczego?

bo jakby nieco utkwił w miejscu…

Naczelny zmień tło strony na żółtą (maillot jaune). Przynajmniej będzie radość, że temat nie tkwi w miejscu :wink:

Temat może nie wyrywa do przodu jak Contador po swoich ulubionych drzemikach z dodatkami, ale idzie równo…

P.S.: Jakby forum czytał jakiś grafik/web designer/etc., który chciałby poświęcić nam trochę (naprawdę niewiele) czasu, to proszę o kontakt! :slight_smile:

Oj Naczelny, Naczelny… :smiling_imp:

A to było zamierzone - zawsze, jak słucham kolarzy, że oni się nie szprycowali, to sosik do makaronu czy dżemik… to mi się robi słabo…

Więc jak mowa o niezbyt legalnych dżemikach, to piszę drzemik. Bo to trzeba nie mieć musku, żeby się tak tłumaczyć… :slight_smile:

Ja wchodze na to forum po pierwsze temat, po drugie ludzie, po trzecie PRZEJRZYSTA I LEKKA STRONA z konkretami bez gwiazdeczek i choinek. jak zostanie zmieniony lyout to cała wypracowana marka strony przez tyle lat PÓJDZIE NA DNO.

Popieram Pana Lucjana, większość ludzi może odejśc.

Jednego mi tylko brakuje. Jak newsy się kończą to znikają. Potem nie wiem gdzie tego szukać.

APELUJE DO DYREKTORA SERWISU: PROSZĘ DYREKTORA, o udostepnienie możliwości odczytywania starszych newsów, np. przez dorobienie na samym dole linku pokaż więcej - pokaż starsze . Bądź zrobienie zakładki jak ja mam na stronie swojej: Chronologicznie. I wtedy sobie wchodzę w Newsy - Chronologiczne, patrze na datę i mam po koleji, nawet z 10 lat wstecz.
Luknijcie na coś takiego: Oczywiście wygląd z deka inny, ale na tej zasadzie chronologiczny zapis newsów.
sz.boo.pl/?page=box&way=chronologicznie

Mogę nawiązać nawet współprace i to zrobić .

Ja się dołączam do apelu Guru. Layout tej strony to duży plus.

Ja bym proponował w ramach odnawiania forum wprowadzić opcję stawiania browarów za ciekawe posty. Chyba niektórzy z was zetknęli się już z takim dodatkiem na forach. Myślę, że byłoby to ciekawe uzupełnienie do forum. Można by było zobaczyć kto się z kim zgadza, kto nie etc. Fajna sprawa wg mnie.

W marcu bedzie to juz 6 lat forum, ehhh ten czas leci :stuck_out_tongue:

Taka mała uwaga, aby nie zapominać o zdjęciach do newsów na stronie głównej. Wiadomo, że niekiedy trudno pozyskać zdjęcie, ale podnosi to znacznie wygląd strony :slight_smile:

A myśleliście może o koncie na FB?

No. Dziś mi to przyszło do głowy. Ale patrząc na to jak to wygląda na pro-cyclingu (bez urazy) to chyba lepiej zrobić konto ze stałymi danymi o portalu, tak żeby np. zainteresowani mogli sobie dodać do profilu. Np. w zakładce praca, stanowisko user/moder/admin i nick do tego :slight_smile: