NOWI POLACY W Pro Tour

Piotr Kosmala zaprzeczył ze Rutkiewicz i Morajko przechodzą to CCC i ma nadzieje ze wybiorą Mróz na kolejny sezon .

Możesz przywołać jakiegoś newsa mówiącego o takim podziale? Nie ma takiego czegoś jak ranking ekip PC.

Są takie rankingi .
W rankingu drużyn kontynentalnych i pro-kontynentalnych Mróz jest na 17 pozycji ( 3 z kontynentalnych ) , a CCC jest bardzo daleko w tym rankingu.

To co ty mówisz, to jest ranking Europe Tour, a nie ranking PC.

Chyba ze tak .
Ja się nie znam na tych wszystkich rankingach :slight_smile:

Sorry Cyryl, chodziło rzecz jasna o ranking światowy i 17 najlepszych ekip PC z niego, a nie ranking drużyn PC - sama się zamotałam pisząc to, ale na dobrą sprawę sens pozostaje ten sam;)

Jeśli CCC będzie miało te paszporty to zawodnicy będą mieli pewny start w TDP oraz na pewno trochę ciekawych wyścigów za granicą czy z najwyższej półki ?? Nie wiadomo czy się coś uda - będzie o to trudno i szanse wielkie na to nie będą CCC to jednak nie Vacansoleil . Ale zawodnicy poniżej 30 lat (ci co mają atuty na walkę o czołowe pozycje) mogą myślec w takiej ekipie pod kątem pokazania się by złapac jakąś lepszą ekipę Professional Continental bądź nawet Pro Tour . Mróz w tym wypadku jest mniej ciekawą opcją . Nie sądzę żeby któraś z ekip wywindowała kontrakt aby Rutek czy Moraj był w niej za wszelką cenę jeśi już to CCC nie może popuścic najlepszych koni reklamowych jacy są obecni w Polsce bo obecny sezon wyglądał marnie szczególnie brakuje kogoś na góry sam Marczyński to zdecydowanie za mało … nie widzę CCC na wyścigach pro tour z obecnym składem … Muszą byc najmocniejsi Polacy żeby coś z tego było i zdaje sobie z tego sprawę i P.Wadecki i D.Miłek jak sądzę … CCC raczej stac na większy “zasiłek” budżetowy aby poprawic wydatnie reklamę … nie znam dokładnie rynku i obszaru na jakim firma CCC rozprowadza swoje produkty ale Moraj i Rutek pasują jak ulał do tej ekipy . Pan Kosmala musi wypowiadac się motywująco i przekonująco dla sponsora i trzymac na dobrym poziomie perswazję reklamową .

W polsce takie układy że jak przyjdzie co do czego zamieni CCC z Mrozem 5 zawodników zapłaci kilkanaście tys euro dla mroza + plus cicha umowa na wygranie jakiegoś wyścigu na terenie sponsora:P:P - Polska po prostu a może tylko majaczę . Tak aby i jedni i drudzy sponsorzy mogli byc zadowoleni … lepiej może dac parę groszy dla bracianej/siostrzanej ekipy niż się licytowac bo wtedy ponad 5-6 tys na rękę zakontraktują jakiegoś zawodnika i jak na wyścigi na wakacjach będą jeżdzic jak ponad pół budżetu pójdzie na wypłaty :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ??? . Oczywiście te ostatnie zdania powiedziane nieco sarkazmem i dla żartów też trochę … jednak co by nie mówic Polska rzeczywistośc nakazuje kolarzowi miec dobrą zawodówkę skonczoną przynajmniej … jak jest dobra zawodówka to też raz w roku da się skoczyna majorkę na kilka dni :stuck_out_tongue::smiley: nie trzeba byc w CCC ani Mrozie by byc na hiszpańskim obozie :stuck_out_tongue: :smiling_imp: :wink:

Huzar w Lampre, przynajmniej wg tego źródła
spaziociclismo.it/?action=re … tizia=5350

To bardzo dobra wiadomośc :slight_smile:

A ja bym nie pokładała w niej zbytnio wiary:)

Dlaczego?

Choćby ze względu na ów komentarz: facebook.com/?ref=logo#!/pos … comments=1#s113428532043570

Poza tym myślę, że jak już informacja taka będzie miała ujrzeć światło dzienne, to wyjdzie to m.in. od Huzara.

Nie rozumiem trochę tego komentarza. Nie wiem, co ma nie powołanie Sapy na Vueltę z przyszłością Huzara w Lampre? Stało się coś, że Sapa nie jedzie? Z drugiej strony, to nie uważam, żeby Lampre było dobrym kierunkiem. Lepszy byłby jakiś międzynarodowy zespół. Lampre to Cunego i może jeszcze Peta, a tak trochę słabo…

PANOWIE PANOWIE TEMAT BRZMI !

KTO Z POLAKOW W PRO TOUR

a nie jaki budzet maja cycki czy maja pozycony autobus i czy wyscigi sa punktowane czy nie ! wasze typy co do osob ktore moga w PT zaistniec

dzieki

pozdrawiam

:slight_smile: plotki ploteczki hihi

Trochę szkoda, jak dla mnie, ale wilk z lasu został wywołany. In bocca al lupo.

NO WIEC KIEDY BEDZIE WIADOMO NA 100 % GDZIE W NASTEPNYM SEZONIE BEDZIE JEZDZIL Pan Huzarski ? Jesli mozna wiedziec lub znac orietacyjna date Kiedy wyjdzie to na jaw… swiatlo dzienne :slight_smile:

Nie krzycz. To nie pierwszy Twój post, w którym piszesz kapitalikami, oznaczającymi w internecie krzyk.

Ci co mają to wiedzieć już dawno wiedzą. Co krzyczysz? spokojnie nie ma się co unosić. Widać jeszcze za wcześnie na udzielanie takich informacji.

Panowie bez placzu nie bedzie krzyku

tak jak ludzie mowia ze nie wolno krasc a i tak to robia nie wazne nie istotne licza sie intencje w tym to samo

pozdro 4 all;)