NOWI POLACY W Pro Tour

o Huzara sie nie boje… mam przeczucie, ze gdzie by nie skonczyl w 2011, bedzie to dobra druzyna i bedzie jej mocnym punktem.

bardziej mnie zastanawia… co z tym Niemcem…

Odnośnie Niemca istotnie głucha cisza, jeśli nie liczyć artykułu w jednym z włoskich portali na temat CCC, będącym w istocie tłumaczeniem z “Przeglądu”. Co ciekawe nadal się upierają, że Huzarski jest “molto vicino alla Lampre” (bardzo blisko Lampre)
cyclingworld.it/index.php/it … -ambizioni

ale tak na prawde panowie dziwie sie ze ten… nie mowi tamten… nie mowi a jak zapytasz to nie chce powiedziec bo cos tam… ludzie czy to sa milionowe kontrakty sponsorskie? no raczej nie tylko szkoda ze tak to jest ubarwiane chociaz nutka wyrafinowania jest ciekawa

a wystarczy powiedziec mam propozycje z tad z tamad a gdzie pojde jeszcze nie wiem sam dogrywam na kase warunki

Przemek Niemiec w LAMPRE-ISD brawo!

to juz jeden wiadomy a co z reszta

Pronae, mam prośbę. Skoro już udało Ci się wyłączyc CapsLock to teraz wysil sie trochę i dopisuj pytajniki…

a nie umiesz sie domyslec o co chodzi czy jestes nauczycielem polskiego nie przyczepiaj sie facet skoncentruj sie na temacie

Nie liczy się TYLKO to Co piszesz ale JAK piszesz. To świadczy o Tobie i Twojej kulturze. W razie wątpliwości zechciej spojrzec do regulaminu…

Ciekaw jestem czy ten transfer będzie miał jakiś wpływ na wybór drużyny przez Pana Bartosza Huzarskiego.
Chyba lepiej jest startować wraz kolegami z kraju nic być samemu jakiejś w drużynie .
Jakby się zdecydował na starty w Lampre to na TDP by były duże szanse na wygranie wyścigu przez Polaka .
W tedy albo Pan Niemiec albo Pan Huzarski by mieli do pomocy dobrych kolarzy w tym 2 polaków .
Marcin Sapa nie jest dobrym góralem ale gdyby na TDP jechał w trupa to by bidony przed ostatnimi kilometrami byłby w stanie chyba przetransportować to liderów grupy.
Ja jestem z tego zdania ze gdyby Pan Szmyd w tym roku miał dobrą ekipę to pomocy to byłby w stanie wygrać wyścig ale niestety miał słabą ekipę do tego doszły problemy zdrowotnie w ekipie i nie miał nikogo do pomocy .

moja sprawa jak pisze no chyba ,że chcesz mnie podkablowac do moderatora

Moderatorzy wszystko widzą, o wszystkim wiedzą i wszystko osądzają :wink: , więc nie potrzebują kablowania :stuck_out_tongue: .
Tytułem wyjaśnienia dodam tylko, że nie karzemy tu za braki w ortografii, interpunkcji itp. Taka wypowiedź do końća forum świadczy o piszącym. Natomiast inym aspektem jest fakt, że pisząc z błędami, nadużywając lub nie używając znaków przestankowych lub wielkich liter, bolda itd. utrudniamy czytanie naszych wypowiedzi innym użytkownikom i pokazujemy, gdzie ich mamy :exclamation:

Dlatego sankcji oficjalnych na razie nie będzie,ale apeluję o pisanie po polsku, a nie po polskiemu czy polskawemu :wink: .

Twoja sprawa jak piszesz, ale nie jesteś sam na świecie, zdaj sobie z tego sprawę.
Błędy w pisaniu policzyc można - głupotę nie.

Ciekawe swoja drogą, jaką rolę będzie odgrywał Niemiec w GT. Miło byłoby go zobaczyc wśród najlepszych w górach… :slight_smile:

Racja …
chlopakom beda sie oplacaly wyjazdy z polski :stuck_out_tongue: beda dzielic na pol … jezeli chodzi o benzyne … ale tak na serio

Cieszy chyba kazdeo fakt ,ze polakow w PT jest coraz wiecej… mimo to ze sytuacja w polskim kolarstwie jest beznadziejna to i tak w dzisiejszych latach mamy najwiecej polakow od wielu wielu lat w “1dywizji”

[size=75][ Dodano: Sro 01 Wrz, 2010 15:40 ][/size]

Sluchaj Facet nie jestes uwazny widze jak masz problem to forum.gazeta.pl/forum/f,23304,Po … cznie.html popisz na tym forum a nie prowadz inteligetnej wojny na slowa bo mnie takie “szczeniackie” zagrywki denerwuja

MERITUM :

Ciekawe dlaczego tak dlugo zwlekal z przejsciem do PT…

podobno juz wczesniej mial propozycje

Czy rzeczywiście będzie ich więcej w następnym sezonie, to się dopiero okaże - pozwolę sobie przypomnieć, że Sapa kontraktu jeszcze nie podpisał, tudzież nie ma informacji o tym, że podpisał i nie można zakładać na 100%, że pozostanie w Lampre.

A co do tego, że Sapa nie jest góralem - na Tour de Pologne nie musi, co dobitnie pokazał uciekając na 6. etapie i bardzo dobrze radząc sobie z podjazdem do Gliczarowa. Nie mamy na TdP takich gór, żeby pomocni w nich byli (bo nie poruszam aspektu wali o zwycięstwo) tylko typowi górale.

Każdy jeden z wszystkich naszych kolarzy w Pro Tour i II dyw. coś wcześniej osiągną
Gołaś
Marycz
Sapa
Bodnar
Paterski
Szmyd itd itd

Myslę,że nie jest fajnie pisząc ,że ten ooo strzela pod górke a tamten z górki … bo każdy z nich coś musiał wcześniej pokazać ,że jest odpowieni i wystarczająco przydatny by znaleść sie w gronie najlepszych…

bo można powiedzieć… Basso nie znał Niemca i myślał ze urwie go pod górke… inaczej by było gdyby go znał ,oszczędził siły i pod koniec zaatakował… (każdy kto chociaż troche interesuje sie kolarstwem wie o co mi chodzi) a tak to sie przeliczył i wyszło jak wyszło Gdyby zachował siły i nie lekcewarzył rywala było by zapewne inaczej. Nic nie ujmując Niemcowi oczywiście chyląc czoła dla Niego, zobaczymy co pokaże w wyścigach Pro Tour tam już jest inna jazda i inna walka poza tym nigdy nie jechal tak cieżkiego wyścigu jak Giro Tour Vuelta (tzn etapowego) wiec miejmy nadzieje ,że spisze się na medal :wink:

hehe jestem ostatnia noga w pisaniu, ale tego zdania nie ogarniamm więc chyba w czytaniu takoż :smiley:

jeszcze tylko Rutkiewicz do Astany, Marczynski do Sky, Honkisz do Columbii, Dąbrowski do BMC i Matysiak do Quick-Stepu i bede w miare zadowolony :smiley:

a tak na powaznie, spokojnie z tym stawianiem Niemca w roli lidera jakiegokolwiek wyscigu 3-tygodniowego. Tondo czy Taaramae osiagaja sukcesy w dalece bardziej prestizowych i lepiej obsadzonych tygodniowkach niz Niemiec, a na wielkich tourach nie istnieja.
jak tylko Niemiec osiagnie w Lampre taki status, jaki mial tam Szmyd- bedzie swietnie.

Ok wygraliście
nie jest tak że nie chcemy się z wami dzielić informacjami z kim rozmawiamy o kontraktach. Chodzi o to, że na świecie jest wielu “życzliwych” i zanim coś się podpisze lepiej siedzieć cicho. Zapewne zechcecie przykładu: kiedyś Robert Radosz (sorki Robcio że Twój przykład) wygrał Solidarność, na wyścigu była pewna ekipa zachodnia która była zainteresowana Robertem, ale jakiś “życzliwy” podłożył przysłowiową świnię i Robert do dzisiaj męczy się w Polsce a mógłby za granicą.

Ja rozmawiałem z 4 drużynami, faktycznie jedną z nich było Lampre, jedną CCC, jedną moja aktualna i jest jeszcze jedna. Kontrakt już podpisałem i nie będzie to Lampre, gdyż według kierownictwa (ukraińskiej strony) nie jestem wart takich pieniędzy jakich chcę, inną sprawą jest że są oni totalnymi amatorami w kwestii kolarstwa i nie rozumieją niektórych spraw. Chodzi o to że drużyna z którą podpisałem kontrakt dała mi świetne warunki i kontrakt na 2 lata, do tego mam wpływ na to gdzie będę startował, będę tam osobą poważaną i będą liczyć się z moim zdaniem co jest dla mnie ważne. Po dwóch latach tu mam dość. Chodzi o to że przez rok zanim pokazałem na co mnie stać, traktowany byłem jak powietrze. Zobaczyli że jestem niezły wiec pojechałem Giro, ale i tak mając szansę skończyć 20 etap w trójce mi nie pozwolili bo - jestem polakiem we włoskiej grupie z ukraińskim sponsorem. Sprawa nie jest prosta. Gdy przychodzisz do drużyny niejako ze sponsorem (w sensie że nie jest to Twój sponsor tylko przechodzisz razem ze sponsorem bo jesteś dobry i pasujesz do wyścigów typu GT i ISD chce z Tobą pracować więc Cię chce) patrzą na Ciebie przez palce. Nie chcę znowu przez rok udowadniać i łatać dziur za 1/3 tego co zarabiają o wiele słabsi ode mnie Włosi tylko dlatego że to Włosi - tu tez chodzi o szacunek do samego siebie, swojej pracy i wkładu w ten sport. Poza tym starta niemałej sumy pieniędzy była by krzywdząca w stosunku do mojej żony i syna bo ich przyszłość jest dla mnie najważniejsza. Owszem moim marzeniem jest zakładanie koszulki PRO Tour choć przez sezon, ale w pewnym wieku ambicje schodzą na dalszy plan.
Na moje miejsce do Lampre-ISD trafi inny polski kolarz, nie powiem jaki, niech to od nich wyjdzie. Słyszałem też, że z Lampre dogadał się jeszcze jeden nasz rodak i że ma zostać Saper wiec polaków w Lampre prawdopodobnie będzie 4.

Z kim podpisałem kontrakt na razie nie mogę oficjalnie powiedzieć, taka jest umowa pomiędzy sponsorem, teamem i mną. Jeszcze kilka dni.

Wygląda na to ze wybrał te "jeszcze jednio ".

na Cq Ranking przy nazwisku Gołasia jest CCC Polsat ze znakiem zapytania :/
Mam nadzieje, ze jednak uda mu sie zostac w Holandii.

Bardzo Ciekawi Sie Robi w sprawach transferowych…

bardzo madrze napisane jezeli chodzi o Huzarskiego pro tour -pro turem ale tak na prawde licza sie warunki i kasa gdzie by nie poszedl i jak by sie to nie nazywalo to najwazniejsze jest zeby zawodnik sie dobrze czuł Sam wiem po sobie ,ze z zewnatrz ekipa moze byc super ale w srodku jest bagno…

Pewnie w Lampre paru polskich Mlodych Wilkow?

ale ccc jedna wielka tajemnica

[size=75][ Dodano: Sro 01 Wrz, 2010 22:41 ][/size]
Ale czy tak na prawde jest ok ?

Zapowiada sie tylu polakow w Pro Tour a statek o nazwie polskie kolarstwo Tonie !?