NOWI POLACY W Pro Tour

Huzar mówił ,że już kontrakt podpisał więc nie dało by rady nagle zmienić zdanie gdyby Lampre jednak podwyższyło mu pensje. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

W tajemnicy powiem ze :stuck_out_tongue: Jeden polski mlody talent ma trafic do zaplecza Liquigas …
80% zawodnikow z Mroza przechodzi do ccc czyli… Taciak i reszta…

Morajko w Pegasus Sports. To miałem na myśli pisząc że Morajko to wcale nie taki “zły” mistrz Polski i nie koniecznie nie będzie miął okazji pokazywać koszulki w dobrych wyścigach, gratulacje:)

Jestem dumny z Morajki , jak Polaków pro tourze nie było to teraz jest ich dużo.I to jeszcze nie koniec.Może Janiszewski, Gawroński,Majka,Honkisz,Poljański.Gołaś.

Brawa tez się nalezą CCC.
Mimo ze miał już Morajko podpisany kontrakt z nimi to bez problemów dyrektorzy oddali go bez zadniej kwoty za rozwiązanie kontraktu .

Ja liczę ze tak miła informacja będzie jeszcze o Rutkiewiczu . :mrgreen:

Edit .
Gołaś najprawdopodobniej zostanie w Vacansoleil .

[size=75][ Dodano: Nie 03 Paź, 2010 18:36 ][/size]
Wie ktoś gdzie w przyszłym roku będą startować Rutkiewicz i Janiaczyk??
Po podobno oni nie podpisali kontraktu z CCC.

Jestem ciekaw co z Marcinem Sapa. Oczywiscie zycze mu pozostania w Protour, ale odnosze takie wrażenie, że w zwiazku z jazdą o koszulke punktową ekipy Lampre, nie jest to juz idealne miejsce aby wykorzystywal swój potencjał. Ok może byc solidnym pomocnikiem, ale w waznych wyscigach nie ma zielonego światła aby uciekać i nie ma dla niego miejsca na wielkie Toury.

W takim AG2R mógłby spokojnie jechac i giro i vuelte. Trzymam kciuki aby pozostał w ProTour.

A Sapa przypadkiem nie przedłużył kontraktu :blush:

Tez mi się tak zdaje ze coś o tym było w tedy kiedy Niemiec z nimi podpisał kontrakt .

Były tylko plotki - póki co brak potwierdzonej informacji odnośnie Sapy i Gołasia.

Już połowa listopada, a tu dalej cisza.

forum.cyclingnews.com/showthread … 69&page=37

Zdjęcie ze zgrupowania Pegasusa

Michał Gołaś zostaje w Vacansoleil

Michał Kwiatkowski zadebiutuje w Radioshack podczas Trofeo Cala Minor w poniedziałek

Paweł Poljański zajął 2. miejsce na wyścigu Coppa Comune di Castiglion Fiorentino.

Czy waszym zdaniem w przyszłym sezonie by sobie już poradził w Pro-Tourze?

Najpierw niech coś wygra w amatorach we Włoszech, to o Pro Tour pogadamy.

Maciej Paterski podpisał kontrakt z Liquigasem na kolejne dwa lata.

Ej, stary! Umiesz czytać? “NOWI Polacy w PT”! To już nie pierwszy raz, kiedy piszesz jakieś posty kompletnie niezwiązane z tematem wątku. Robisz bałagan i off-topujesz. Mniejsze zło będzie, gdy założysz nowy temat, zamiast pisać cokolwiek-gdziekolwiek.
To pisałem ja, moderator.

Nie wiem, gdzie zamieścić tę informację:

W niedzielę w Programie Trzecim Polskiego Radia w audycji Trzecia Strona Medalu (ponoć) obszerna rozmowa z Rafałem Majką! Zapewne o przyszłorocznym Giro, ale sądzę, że usłyszymy coś więcej. Start o 17, proszę nastawić odbiorniki.

O 18:00 będzie rozmowa z Rafałem.

Nagrywał może ktoś, lub bedzie to pozniej dostepne na stronie radia?