Nowy portal AKTYWNI.PL

Witam!
Kilka tygodni temu wystartował nowy portal sportowy Aktywni.pl. Jestem jednym z jego twórców, piszę teksty do działu “Rower”. Postanowiłem przedstawić Wam możliwości nowego portalu.

Celem serwisu jest skupienie w jednym miejscu osób, których życie związane jest ze sportem i rekreacją. W zamierzeniu ma on się stać platformą informacji pomiędzy użytkownikami, specjalistami sportowymi, instytucjami państwowymi, klubami, obiektami, firmami itp.

Funkcje portalu są następujące:

  1. Wyszukiwarka aktywnych – dzięki niej będziemy mogli odnaleźć osoby o tych samych zainteresowaniach z danego miasta, w określonym wieku, a nawet branży zawodowej. Moduł bardzo pomocny przy wyszukaniu osób chętnych do wspólnej gry w piłkę, tenisa, siatkówkę wspólnego biegania czy też wyjazdu na narty.

  2. Wyszukiwarka obiektów sportowych – znajdziemy w wybranym mieście obiekt sportowy do naszej dyscypliny. Każdy obiekt będzie opiniowany, a baza obiektów będzie stale poszerzana przez użytkowników portalu.

  3. Wyszukiwarka specjalistów sportowych - to platforma informacji pomiędzy użytkownikami, a specjalistami zarejestrowanymi w portalu jako trenerzy, instruktorzy, ratownicy, masażyści. Dzięki temu modułowi użytkownicy będą mogli odnaleźć osoby wspomagające ich fachową wiedzą, natomiast specjaliści bezpośrednio zlokalizują miejsce pracy.

  4. Kluby sportowe – naszym celem jest zbudowanie pełnej bazy klubów sportowych w Polsce, przy których będą mogły tworzyć się społeczności związane z danym klubem sportowym.

  5. Wskazówki i porady związane z treningiem i odżywianiem.

  6. Informacje o danej dyscyplinie sportowej.

  7. Dział o sporcie dzieci i młodzieży.

Wszystkich zaintersowanych zapraszam do rejestracji na portalu. Ciekawostką jest nowy konkurs, organizowany specjalnie dla miłośników roweru:

aktywni.pl/strona/konkurs.html

Ad. 1 i 2 - jest już ;]
Ad.3 Ci najlepsi będą mieli na to czas?
Komunikacja między klubami - no raczej nie za pomocą strony.
Tacy ludziesportu to mają być?
Jestem negatywnie nastawiony do takich projektów, taka fotka.pl dla aktywnych. Dla rozwijania wiedzy służą książki i fora takie jak to ;]
Ale powodzenia, zobaczę co wyjdzie, może się przekonam.

PS. Minus za konieczność rejestracji ;]