Nowy portal dla sportowców - rookiestar.pl

“Sportowcy nie mają ptasiego mleka, w cholerę kasy i wszystko w d… W większości przypadków to ludzie, którzy zarabiają niewiele, ryzykują swoje zdrowie i sami muszą szukać sponsorów” - mówił Tomasz Majewski, polski złoty medalista w pchnięciu kulą na Olimpiadzie w Londynie.

Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się stworzyć ROOKIESTAR.pl - portal dla sportowców i ludzi związanych ze sportem. Ma on pomóc w poszukiwaniu i zdobywaniu sponsorów, którzy są często niezbędni do rozwoju kariery.

Na ROOKIESTAR.PL prowadzony jest interdyscyplinarny ranking sportowców, co pozwala potencjalnym sponsorom wybrać najbardziej odpowiedniego dla nich zawodnika.

Zarejestrować się może zarówno zawodnik, jak i sponsor, uzyskując dostęp do bazy jednych i drugich. Ufamy, że pozwoli to na proste nawiązanie bezpośredniej współpracy.
Po uzupełnieniu swoich danych, uprawianej dyscypliny i osiągnięć, zajmujemy miejsce w rankingu określone liczbą “gwiazdek”, które otrzymujemy zależnie od rangi zawodów i zajętego na nich miejsca. Dzięki temu sponsor, nawet ten, który nie działa w określonej dyscyplinie, może wybrać kogoś kto czynnie uczestniczy w zawodach sportowych. Dzięki temu wskaże również osobę, która będzie skutecznie reklamowała jego firmę w zamian za pomoc finansową.

Zapraszamy więc zawodników i sponsorów do rejestracji i uzupełniania profili na rookiestar.pl . Życzymy powodzenia w rozwoju kariery!