Nrtoone konkurs

Czy ktoś coś wie czy konkurs w tym roku wystartuje ? nrtoone.com/fantasy/cycling/ … ted_race=G

Z tego co widzę na ich stornie to chyba startują, co prawda trasa jest zeszłoroczna, ale datę zmienili i punkty wyzerowali.

Patrząc na stopień aktualności danych na stronie oraz czas pozostały do Giro, to te “2016” w górnej części strony jest formą żartu :slight_smile:

Nawet lista startowa nie została zaktualizowana, nie mówiąc o przynależności zawodników do teamu itp. w zeszłym roku też były takie cyrki nie wiem czy Vuelta czy TDF były zaktualizowane w dzien wyscigu dramat. Mam obawy czy wystartuje w tym roku konkurs z 3 tourami, moze się skończyć ewentualnie na TDF . To jest fajna alternatywa dla TomAsza konkursu ale widze ze to juz też zmierza w kierunku umarcia.

Swoją drogą TomAsz nie chciał byś kiedyś aktywować swojego kunkursu, tak w ramach upamiętnienia :stuck_out_tongue: badz pokazania młodszym użytkownikom forum ze kiedyś tak się na szosie bawiliśmy, ja wiem ze to sporo pracy ale może warto np w tym roku chociaż TDF