Ocenianie postów.

Czy jesteś za wprowadzeniem opcji oceniania postów(tylko na plus)?

  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania

0 głosujących

Cześć.

Chciałem Was zapytać o to, czy jesteście za możliwością oceniania postów, zarówno na Forum i Stronie Głównej. Od razu zaznaczam, że chodzi mi tylko o opcję “plus” bądź “like” nie ma potrzeby, aby wybuchały tu jakieś kłótnie. Każdy miałby możliwość przydzielić na dzień określoną ilość plusów, idąc dalej, im więcej ktoś zdobędzie reputacji, tym więcej plusów może przydzielić. Oczywiście w określonych działach istniałby limit ilości otrzymanych pozytywnych ocen, np. w dziale “Inne” - 2, w dziale “O kolarstwie” - 5, a w “Konkursy” 0. <----- To tylko przykłady, nie brać na poważnie.
To chyba tyle, czekam na Waszą opinię, ewentualnie jakieś sugestie. Zgoda od TomAsza i Naczelnego na założenie wątku - jest.

Pozdrawiam, ketjaw.

Ja jestem na nie, uważam ze robienie z jakiegokolwiek forum fejsa, nk itp jest psuciem piękna dyskusji i polemiki na rzecz klikania lubie to! bzdura !!! sorki ale to mi nie odpowiada. jest tu specyficzni klimat, odpowiednia kultura i fajna konwersacja :smiley:

Mi też nie podoba się ten pomysł. Forum to forum. Jak ktoś chce sobie polajkować to ma facebooka

Kibic kolarski Tompoz… mówi wielkie NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE temu pomysłowi

Tompoz

Mi się trzy ostatnie posty podobają.

Co za Ciemnogród. Lajków nie chcecie? Lajki są kul, i spoko i ajlawju. I rymują się z najkami.
Ja bym jeszcze dodał konkurs na najbardziej kolorowego awatara. Miss awatar marca - jak to przecudownie brzmi.
I nazwę forum zmieńmy na bardziej odlotową. Co powiecie na Tańce z rowerami? Albo Idole dwóch pedałów?
I koniecznie cheerleaderki…

To może tak klasycznie “cudowne dzieci dwóch pedałów”

Boss, wznieś się na wyższy poziom, na obecnym nie ma sensu polemizować.

racja Boss, podzielam to ze lajki i tym podobne sa niepotrzebne ale tak krytyczne opinie sa niepotrzebne.

lepsze od “lajkow” bylu by takie np ZŁOTE ROWERY za np cytat miesiąca li roku itp

Ależ ja nie polemizuję. Tu polemika nie ma sensu, można się tylko pośmiać.

okej. ale na poziomie, błagam. W stosunku do Ciebie oczekiwania są sto razy wyższe :wink:

No, ale post miesiąca i komentarz miesiąca mogłyby ozywic forum. Z drugiej strony… jest dobrze.

Ja nie mam nic przeciwko rozwijania się forum, ale w druga stronę pójdźmy :slight_smile: i tak np jak sie popatrzy na główna strone to jest delikatnie mówiąc uboga, ja mam taka propozycję do Łukasza czy TomAsza co wy na to aby zareklamować i jednocześnie przyciągnąć ludzi na forum konkursem który stworzył liiio. Dac linka na główna stronę z lewej strony forum, dodać tabelkę najlepszej 15 punktującej i tabelkę np z najlepszym składem osoby która aktualnie prowadzi. Dobry chwyt marketingowy, jestem przekonany ze pasjonatów kolarstwa by nam przybyło, a jedynym nie zadowolonym był by liiio który miał by więcej pracy :stuck_out_tongue: