Oddaj głos na kolarstwo ;)

Czołem!

Trochę się krępuję, ale… co mi tam :wink:
Czasami robię zdjęcia podczas wyścigów kolarskich - jedne są lepsze, inne gorsze :wink: Ostatnio pierwszy raz zgłosiłem kilka zdjęć do pewnego konkursu fotograficznego, po czym okazało się, że jedno z nich zostało wybrane do finałowej “20” w kategorii “Wybór Internautów”. Cieszę się z tego już drobniutkiego wyróżnienia i cieszę się też (a może głównie) dlatego, że to kolejna cegiełka do popularyzacji kolarstwa szosowego. Gdyby czasem ktoś z Was w geście solidarności miał ochotę kliknąć w tej sprawie to zapraszam:
eurosport.onet.pl/inne-sporty/wy … owe/nf0qfy
(link powinien prowadzić do fotografii/slajdu nr 15, natomiast głosowanie odbywa się na ostatnim, 21 slajdzie)

Pozdrawiam,
Kosa

Póki co procentowy rozkład głosów odzwierciedla mniej więcej popularność danego sportu u nas, ale w słusznej sprawie… Klik! :slight_smile:

Serdecznie dziękuję za oddane głosy :slight_smile: Odzew był znaczący, w tyle zostało wcale nie mało fotografii …a może raczej dyscyplin sportowych :wink: Pablo słusznie zauważył, że wyniki mniej więcej oddawały popularność danego sportu.