Odziez termoaktywna

Panowie nosze sie z zamiarem kupienia przysłowiowej “potówki” licze na wasze wsparcie bo nie che kupic pierwsego lepszego szajsu, tylko cos sprawdzonego co bedzie słuzyć, nie ukrywam ze sprawa jest pilna. znalazłem takie dwie:

allegro.pl/koszulka-termoaktywna … 72375.html
allegro.pl/koszulka-termoaktywna … 72258.html

ale licze na sprawdzone koszulki przez was.

Ja kupiłem jedną z tańszych opcji na allegro tutaj link i dopiero dzisiaj miałem okazję ją wypróbować, choć krótko to jednak.

Po 30 km mocno pagórkowatego terenu (góra - dół) i rzęsistego deszczu, trochę ponad godzinnej jazdy, sprawiła się bardzo dobrze, na sobie miałem jeszcze kolarkę z długim i kurtkę na deszczyk, do domu wróciłem suchy, ale tylko na odcinku od pasa do szyi. Po drodze nie było mokrego zimnego potu, pełen komfort, więc jak na te pieniądze to jestem bardzo zadowolony.

Ja kupiłem juz identyczna jak ta w pierwszymn podanym linku przezmnie tylko z długim rekawem jutro rano jak bede jechał do pracy przetestuję

Może na początek po prostu podaj jaki masz budżet i wtedy doradzimy konkretny model. Bo nie wiem czy jest sens kupna za kilkanaście zł czegoś co sprawdzi się przez miesiąc lub dwa firmy no name.

kupiłem Bruback jak narazie jestem zadowolony zobaczymy co bedzie w zimniejsze dni

Bruback to dobra firma,miałem kiedyś koszulke od nich i nie zawiodłem się,więc w Twoim przypadku na pewno również tak bedzie.

Sebka i jak ta twoja koszulka się sprawuje? Zastanawiam się nad nią i długimi spodniami, bo chłodno się robi.

powiem ci ze, króki rękawek zdał egzamin, tzn dopiero zaczynaja sie zimniejsze dni wiec do konca nie wiem, ale jak narazie jest super, fakt faktem jest mały minus mam wrazenie ze bardziej sie pocę, ale koszulka nie chłodzi więc jest dobrze, no i nie przepuszcza powietrza :slight_smile: godne polecenia