Olimpiada -- start wspólny

Q: Co łączy zawodników czołowej, 6-osobowej grupki?
A: Wszyscy jechali na Dura-Ace :slight_smile:
impressive :smiley:

No ale oni sobie nie wybierali tego :p
Chcesz powiedzieć, że jeśli by jechali na Campie, to by sie w pierwszej 6 nie znaleźli? :wink:

Quod scripsi, scripsi

A to ja dodam, że mistrzostwo olimpijskie zdobyła Orbea Orca :mrgreen:

I teraz co trening Będziesz się tym pewnie chwalił :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

…a mówiłem już że moje nyple są czerwone tak jak w kołach DA ? :smiley: :mrgreen: :mrgreen:

Na Olimpiadę to Dure-Ace ale Mistrzostwa świata mają swoją specyfikę i tam koniecznie trzeba mieć Recorda (Super Recorda?). A do tego (ale tylko w tym roku) ramę Wilier’a i koła Fulcrum.

P.S.
Ale najlepiej mieć dobre nogę i trochę szczęścia :wink: .

Cała czołowa szóstka tak miała? :wink:

Nie sposób się nie zgodzić.

Ostatnie cztery lata zawsze zwyciężał Record.

A pierwsza dwójka jechała na takim właśnie, identycznym sprzęcie.
I tu wielki żal do Wadeckiego - Szmyd też miałby taki super-wygrywający rower. Brązowy medal?!?!?! :wink:

Każdy przecież wie, że suport Recorda ma wbudowany silniczek, który sam napędza korby. Ale przecież zawodnicy na tym jadący nie mogą na każdym wyścigu wygrywać, bo zrobiłoby się to podejrzane :wink:

Z całym szacunkiem dla p. Szmyda: IMHO uzyskane na MŚ wyniki odzwierciedlają rzeczywistą kondycje polskiego kolarstwa (AFAIK Szmyd jest 75. w rankingu ProTour) i gdybania: “gdyby zamiast X startował Y, to mielibyśmy medal” pozwolę sobie między bajki. Nawet gdyby miał rower Ferrari…

londonfgss.com/thread2693.html

Odsyłam do punku 19. :smiley:

Eh, przecież nie można mieć super formy na olimpiadę, tdf, i jeszcze na mistrzostwa…

szczególnie że Olimpiada trwa 4 lata :unamused:

szczególnie że sezon jest długi i szeroki a spróbuj utrzymać formę przez cały rok…

Wygląda jednak, że większość zawodników rządzących na Olimpiadzie oraz TdF połączy raczej nie Dure-Ace tylko CERA.
W każdym razie Schumacher już wpadł, a plotki mówią o większości CSC i Kirchenie z Clumbi.