Omloop Het Nieuwsblad

co do transmisji to wiecie chyba że od 14:10 wyścig będzie można oglądać w polsacie sport news

Bardzo miłe zaskoczenie :slight_smile:

Natura łaskawa w tym roku.

Ma nie padać, co akurat mnie nie cieszy.
Wiatr 30 km/h - jeśli mało Wam to mówi, proponuję wygooglować i zapoznać się z pierwszą grafiką. :smiling_imp:

Przypominam, że transmisja rozpoczyna się o 14:10 na Polsat Sport News, który jest dostępny w TV Naziemnej :smiley: Rzadko mogę oglądać kolarstwo w TV. Wydaje się, że miejsce w najlepszej 20 już będzie sukcesem dla CCC Sprandi. Jak dla mnie faworyci to: Boonen i Gilbert. Ciekawe jak pojedzie Wiggins. :slight_smile:

Ciekawa sprawa z wykupieniem na szybko praw przez Polsat, oby tylko komentarz był przyzwoity :smiley:

Widocznie oferta last minute była cenowo dostępna. Tylko się cieszyć, że trzymają rękę na pulsie :slight_smile:

Z komentarzem na razie źle, ani Brzósko, ani Zamana będą mieli duże problemy w dalszej fazie wyścigu, jeśli już teraz upierają się, że Marycz na Muurze był w ucieczce… Dla wyjaśnienia, on próbował do czołówki dołączyć, ale nie dał rady i już od ponad godziny jest w peletonie

Komentarz tragiczny, chyba wyłączę. :neutral_face:

Ma sa kra :smiley:

Wydaje mi się, że Lepa w chwili obecnej jest lepiej zorientowany w kolarstwie niż Brzósko.

Brzósko to przede wszystkim komentator kolarstwa torowego i przy tej okazji słucha się go bardzo przyjemnie.

wiedziałem, już się zaczyna.

przełączcie na RAI i gitara.

Ale Polsat mam w TV a Rai nie :slight_smile: więc to nie takie łatwe. A jak działają streamy to wszyscy wiemy.

Nie prościej wcisnąć przycisk “mute” ? :wink:

No właśnie Panowie, wyłączcie co najwyżej dźwięk i przestańcie marudzić, i tak rozpoznajecie tam wszystkich faworytów :wink:
Ja tam bardzo się cieszę, że Polsat wyskoczył z taką propozycją na chłodną sobotę w lutym, a ten komentarz tylko sprawia, że po nim tym bardziej docenię eurosportowych komentatorów :slight_smile:

A na którym Raiu jest? Bo komentarz na Polsacie jakoś wytrzymam, ale na 100% zrobią przerwę na reklamy w najważniejszym momencie.

Tylko patrzeć jak ktoś przydzwoni w drzewo lub auto

nie wiem właśnie, na początku jakieś logo mi zasłaniało logo RAI, a teraz włączyli się Holendrzy/Flamandowie - wykrakałem :stuck_out_tongue:

czy mi się wydaje czy realizatorzy mają gdzieś kraksy i poszkodowanych?

Kiendyś jako jedyny jechał wysoko i akurat zaraz przed nim musiała być kraksa…

A teraz kolejny upadek i już nikogo z CCC nie ma w peletonie chyba. Niby nie liczyłem nawet na pierwszą dziesiątkę, ale na razie to wygląda bardzo źle