Orwelowska paranoja

Panowie Naczelny i niektórzy moderatorzy… zabijacie swoje własne forum, wprowadziliście swym działaniem jedna wielka paranoję… polowanie na czarownice… jak bym mógł to bym wam dał po 17 punktów karnych za to że macie kolarstwo w przysłowiowych 4 literach. Sami rozwalicie to forum, i co gorsza darzycie do tego z prędkościa kosmiczną.

Jak skasujecie ten post… to wystawicie sobie laurke swego zakłamania, bezmyslności i paranoi.

A moderator Jurgen… jest uzalezniony od dawania ostrzeżeń… sprawiasz kolego osoby niedowartościowanej… znjadz sobie dziewczynę kup sobie rower pojezdzij odpreż sie … momentalnie zmniejszy ci sie ilość dawanych ostrzezęn.

Dam ci radę ludzi trzeba lubic takimi jacy są … 90 % wszelkiej agresji na tym forum pojawia się po waszych prowokacyjnych dawaniach ostrzezeń.

Jak potrzebujecie tego to się zapiszcie do drogówki tak dziennie mozecie dawać setki ostrzezeń i mandatów.

Jeśli tak naprawde kochacie kolarstwo i ludzi co z wami współtworzą to forum… to odpuście … bo już zaczyna być tragicznie a nie smiesznie.

Tompoz - kolarz kochajacy kolarstwo

Tompoz chcę tylko zauważyć, że jak im się spodoba znowu nie będziesz mógł pisać na forum! Więc spokojnie odczekaj kilka dni, aż znikną ci 3 ostrzeżenia z dnia 1.09.2009r (a to już 31.10.2009)

Tompoz

Ty chyba w ogóle nie rozumiesz,za co dostajesz ostrzeżenia. Za ten post nie dostaniesz, bo ząłożyłeś sobie temat, a narzekać na moderację nikt Ci nie zabroni, przynajmniej dopóki robisz to kulturalnie. Twoje zdanie, wyrazić je możesz. Pomijam tu kwestię dosyć śmiesznego ataku na mnie.
Tak samo - przynajmniej ja - nie mam zamiaru wlepiać ostrzeżeń za błędy, interpunkcje itp. (w tym Twoje wielokropki).
Gdybys jednak umiescił ten post w temacie “apelacje”, to ostrzeżenie byś dostał, tak ja za Twój poprzedni (już usunięty) post - tamten temat służy czemu innemu i prosiłem, by nie robić tam bałaganu, a Ty po prostu ogłosiłes tam swój powrót. W tym momencie twoje zachowanie świadczy nie tylko o nieposzanowaniu jakiegokolwiek porządku, ale tez i o lekceważeniu - w tym momencie mnie - zakładającego tamten temat. Bo to zakładający temat określa jego zakres.

Matti

Kiedy wreszcie zauważysz, że nie nakładamy osztrzeżeń (a w konsekwencji banów) “bo tak nam się podoba” (choć mamy taką mozliwość), tylko za określone przewinienia? Natomiast Twoja rada swiadczy o tym, jak taktujesz porządek: jak nie ma sankcji, to można szaleć…

Dodam od siebie:

Tompoz
Bardzo proszę, abyś sprawdził do czego służy w języku polskim (i nie tylko) wielokropek oraz jaka jest jego prawidłowa forma. Jeśli to będzie się powtarzało, to zachęcam moderatorów do wlepienia Ci ostrzeżenia - dla mnie to taki sam bandytyzm i gwałt na Netykiecie jak pisanie całego posta wielkimi literami!

Tompoz i Matti
Jeśli macie ochotę dalej się tak zachowywać, nawoływać do braku poszanowania zasad forumowych oraz lekceważyć mnie, moderatorów i redaktorów - bardzo proszę, załóżcie sobie swoją własną stronę i tam róbcie, co dusza zapragnie. W Polsce i na świecie jest kilku operatorów, gdzie można wykupić miejsce na serwerze wręcz z zainstalowanym oprogramowaniem typu phpBB, więc na pewno sobie poradzicie.
Tutaj natomiast, jak sami zauważyliście (choć na tyle zdały się te ostrzeżenia), staramy się przestrzegać pewnych zasad.

Koniec w temacie.