paranoja Olwerowska - ciąg dalszy

Jestem zbulwersowany że imputujecie mi o wielokropku… przperaszam bardzo czy … wielokropkiem obrażam kogoś… czy łamię przepisy wPolsce obowiązujące… jak jeszcze raz ktosmi zwróci uwagę o wielokropek… to wysąpie oficjalnie do naczelnego o danie mu sotrzezenia w tym zakresie.

Tompoz

[size=75][ Dodano: Wto 27 Paź, 2009 11:12 ][/size]
Proponuje wprowadzić funcję Moderatora ktory wyszedł zludu, jak np. przewodnicżacy zamorządu szkolengo studenckiego. Osob ata by podjeła działania dla dobra forum w celu pogodzenia konfliktu pomiędzy władzami forum a jego iczestnikami. Niestety taki konflikt jest. Proponuje kolege Druida ktory jak widzę jest moderatorem od jakiegoś czasu, zawsze sensownie sie wypowiadał o kolarstwie… no i wyszedł zludu na to stanowisko.

Tompoz

nie jestem moderatorem (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo) i nie jestem tym zainteresowany.

Czy mógłby ktoś przetłumaczyć na język polski wypowiedź Tompoza :smiley:

Błahahaha :smiley::smiley: Tośmy się pośmiali:D:D

Masz Pedros rację bo to smiechu warte… paru [cenzura] dorwało się tworzyc forum i się bawią zabawkami

Tompoz

Znajdź forum geriatryczne - skoro Ci się nie podoba tu. Nikt Cię tu siłą nie trzyma.

Tompoz, hamuj się proszę.

Powinniście sobie dać buziaka na zgode i po problemie :wink:. moja propozycj brzmi następująco: dogadajcie się jesteśmy dorośli więcy chyba można dojść do porozumienia i w normalny ludzki sposób zakończyć tą przepychanke.

moja propozycja : łukasz (Naczelny) sciąga ostrzeżenia z Tompoza a kolega Tompoz nie używa kropek gdyż to naprawdę drażni a i pisze bez użycia wulgarnych słów

A i jedno pytanie gdzie zaczyna się granica wulgaryzmu ponieważ trzeba mieć jakiś szczebel od którego się daje ostrzeżenie.

z pozdrowieniami sebkaaa

z tymi kropkami to chyba troche przesadzacie…

Tompoz, piszesz, że jest jakiś konflikt między użytkownikami portalu a właścicielami. Ja tego zupełnie nie widzę. Wymiana opinii, moim zdaniem jest wręcz wzorowa. Ewentualne kontrowersje dotyczą raczej używanego słownictwa, i to w bardzo politycznie poprawny sposób (np. czy słowo “gówno” mieści się w ogólnie przyjętym języku debaty publicznej, czy też należy zaliczyć je do słów niedopuszczalnych).

Zamiast totalnej krytyki, zrobiłbyś coś konstruktywnego. Wiem, że znasz się na treningu kolarskim, na badaniach wydolnościowych. Może zamiast krytykować “naczalstwo”, napisałbyś jakiś ciekawy artykulik, ewentualnie przetłumaczył, chociaż podał link przybliżający ten temat. Krytykować potrafi każdy. Co innego samemu coś konstruktywnego zaproponować.

Naprawdę nie tylko Ty pamiętasz Sborną z początku lat 80-tych z Suchoruczenkowem a także cudowny pościg Ugriumowa za Indurainem w 1994.

Pozdrawiam Grzdylu

Wnioski wyciągają się same z twej wypowiedzi, ktoś cię powinien zrobić redaktorem tego forum bo znasz się na kolarstwie, czujesz je i jak widac po twej wypowiedzi potrafisz łagodzić obyczaje.

Tompoz

Kolego Tompoz. Jestem Twoim wielkim fanem od wielu lat. Jeszcze z Usenetu, forum biegania i kilku innych miejsc. To wspaniale, że są we wszechświecie jednostki, które w żaden sposób nie poddają się duchowi czasów. Trwają niezmiennie niczym skała, nie ruszane erozją nowych poglądów. Jesteś jednym z najbardziej wytrwałych interlokutorów, jakich spotkałem na swojej długiej, internetowej drodze. Cechujesz się większą wytrwałością niż wielu słynnych usenetowych trolli, którzy doczekali się nawet wpisów w wikipedii. Śmiem twierdzić, że wielką stratą jest, że w czasie swojej kariery ograniczałeś się jedynie do branżowych forów i grup dotyczących sportów wytrzymałościowych. Jest przecież jeszcze tyle niezagospodarowanych przez Ciebie tematów jak polityka, socjologia, religioznawstwo oraz wiele tak zwanych “tematów bieżących”. Ikony pl.pregierz mogłyby się od Ciebie uczyć, drogi kolego Tompozie, prowadzenia dyskusji oraz niezłomności w kreowaniu swego, jakże charakterystycznego wizerunku. Naprawdę, a mówię to szczerze, Twoja konsekwencja powinna być wzorem dla wszystkich dyskutantów. Twoje miejsce jest w Sevres tuż obok wzorca metra. Chylę czoła a Twoje ZDJĘCIE wieszam przy monitorze, aby zawsze przypominało mi o zasadach korzystania z Internetu.

darz bór!

2 polubienia