Paris Nice 2019

Nie mam jakichś wielkich oczekiwań przed weekendem, ale jedno bardzo chciałbym zobaczyć. Chaves walczący o zwycięstwo etapowe. Chyba to dość dobry moment na powrót do żywych. Yates już sobie etap wygrał, nie jestem pewien czy Haig ma taką pozycję w zespole, aby cały zespół musiał dla niego pracować (swoją drogą bardzo udany początek roku w wykonaniu Australijczyka). Tylko nie wiemy najważniejszego - czy jest forma na takie akcje.

Zawsze lubiłem Kolumbijczyka i mocno martwią mnie jego ciągłe problemy. Jak już się wydaje, że wraca do dawnej formy, to znów pojawia się jakaś przeszkoda i trzeba zaczynać od nowa. A w międzyczasie Simon Yates zbudował sobie bardzo mocną pozycję w zespole i ciężko będzie dostać jakąś poważną szansę. Zwłaszcza że Chaves nigdy nie błyszczał w tygodniówkach. Trzymam za niego kciuki.

Ta ucieczka teoretycznie na rękę Kwiatkowskiemu…

Co oni tego Gilberta tak puścili?

Gilbert nawet mając 5 minut przewagi po dzisiejszym etapie by jutro przegrał więc czego się mieli bać.

W sumie to nic się dziś nie dzieje. Mówiliście że na TA będzie stypa a jest na odwrót. :smiley:

Yates wygląda jakby jechał jakiś trening albo wyścig z amatorami!!!???

Jak dziś zgarnie koszulkę lidera to się nie zdziwie
Chyba że się w końcu coś zacznie dziać

Dziwna jazda SKY, jakby na zwycięstwie im nie zależało.

Gilbert musi zostać liderem. Nie straci 5 minut na 5 km chyba że Pantani by go gonił.
Jakieś tempo w grupie liderów chyba jest skoro odpada Kelderman.

Sądzisz że jutro to straci?

Kwiato dobrze wyglada

Jeżeli pojadą tak pasywnie jak dzisiaj to może się obroni :slight_smile:
Tak na poważnie to jutrzejszy etap jest bardzo trudny i w dodatku będzie działać zmęczenie z dzisiaj. Na górze Contadora(Cote de Peille) Gilbert będzie 10 minut za liderami.

Tragedia ten etap dzis
Nie kumam taktyki Sky
Trzymma kciuki za wygraną Gilberta w takim razie

Ups to w pore

No coś Kwiatek nie taki do końca mocny.

Etap nudny strasznie!!! SKY dyktowalo tempo pid Michała, i to nie pomogło!!!

Ale ludzie i tak będą namawiać Kwiatka na TdF :stuck_out_tongue:

Taktyka SKY ewidentnie na Bernala, takie odpuszczenie wymaga teraz większego tempa na podjeździe no i Kwiato traci.

I gdzie on chce Tour wygrać

Jakby mu dali trasę taką jak Wigginsowi to miałby szansę