Paris Nice 2019

Uran pokraka nam zalatwil Michala

Upadek na Dauphine 2018, upadek z nieswojej winy na Vuelcie i teraz to.Nie chce pisać tu wulgarnych wyrazów więc się ograniczę ale jestem niesamowicie zły.Kolejny wyścig przegrany najprawdopodobniej przez niewiarygodny pech.Czemu musiało paść na niego a nie Quintane?Jak widzę Bernala i Rowa na czele pierwszej grupy to mam ochotę rozwalić kompa.Ochota do oglądania kolarstwa spada o 100% ale co zrobić.

Szanse na połączenie bardzo małe. Ta pętla o której wspominałem wcześniej a na którą wjechali wystawi ich zasadniczo mocniej na wiatr.

Jak możesz coś takiego pisać? To, że jeden zawodnik ma pecha to nie znaczy, że trzeba życzyć pecha innemu…
Co ci ten Quintana zrobił?
Tez kibicuje Michałowi ale to co piszesz to jest niedopuszczalne. Nie życz drugiemu co tobie nie miłe… Mówi ci to coś?

Może nie jestem taki obiektywny jak ty jeśli chodzi o Polaków.Nie wszyscy potrafią utrzymać nerwy na wodzy więc ten …

Nie chodzi o obiektywizm. Życzysz innym pecha… Dla mnie Michał jest wielki nie dlatego bo wygrywa po pechu ale dlatego bo wygrywa wyścigi po super atakach pokazując, że jest najmocniejszy. Dziś sie nie udało. Uda sie komu innemu. Ale to nie powód, żeby życzyć komuś źle.
Naprawdę cieszyłoby cię zwycięstwo Michała gdyby wszyscy sie powywracali ? Myśle, ze nie.

Gdy skręcą w prawo, będzie przez ok 5 km pozytywnego wiatru tylnobocznego a raczej za krótki odcinek na pościg.

Jeszcze nie wszystko stracone, spokojnie.
Poza tym to jeszcze 6 etapów, w tym czasówka. Wiele się jeszcze może przydarzyć.

Gdyby to był pojedynczy przypadek to nie ma problemu ale gdyby komuś komu bardzo kibicujesz coś się przydarza kolejny i kolejny to jednak może to wyprowadzić z równowagi. Trzeba liczyć na cud i czarowanie w pierwszej grupie. Jeśli znowu wiatr dmuchnie to rozwali pracę w drugiej grupie i po gonieniu.

Na tym kawałku za miasteczkiem wszystko powinno się wyjaśnić, będzie dobry wiatr (chyba :slightly_smiling_face: )

Już nie przesadzajmy. Przez wiele lat Michała właśnie omijały wszystkie upadki czy inne defekty. Ostatnio miał trochę więcej pecha, ale to raczej normalne, że czasem ma się jakieś “przygody”.

Live ticker na oficjalnej stronie PN pokazuje, że Kwiato z Poljańskim i Jakobsenem jest 19 sekund za grupą liderów.
Prawda to?

Jacobsen właśnie out.

No to Kwiatek miał szczęście. Układ trasy jednak pomógł. Ten odcinek całkiem pod wiatr, kiedy nikt w czołówce poza AG2R nie chciał pracować był kluczowy.

A Kwiato zaatakował i jest w 1 grupie :slight_smile:

Jest moc uff udalo sie powrocic do czolowki widac ze mu zalezy na generalce

A tak z ciekawości - Poljan pomagał Michałowi w dojściu? Według tickera był w grupce z Kiwato

W TV to nic takiego nie było, Kwiato zaatakował sam i za sobą pociągnął całą drugą grupę

:grinning: Czyli pech nie wpłynął na cały wyścig.

Dziękuję! (10 znaków)