Paris Nice 2019

Uff życie El_Pisolero zostało uratowane :wink:

4 polubienia

Gorenewagen, Degenkolb, Demare, Trentin, Greipel, Kittel…
Holender po raz drugi? Czy jednak któryś z Niemców?
Cos mi mówi, że Greipel to ogoli

Dwie minuty później - czyli jednak nie Greipel…

Z piekla do nieba co SKY ma moc hehe

Wrócili na pierwotną trasę, znów boczny wiatr i mamy efekt. Tak jak pisałem, dobrze że zdążyli na tamtym odcinku :slight_smile:

Oooo ale SKY zrobiło selekcję, nieźle to wygląda

Ale zwroty sytuacji :grinning:

Kwiatek po etap ?
Ale by bylo

Albo po jakąkolwiek bonifikatę:)

A w ogóle z jakiej okazji ? ludzie to nie jest wyścig pokoju… tu jada teamy nie reprezentacje!

No jednak nie juz takiej mocy w sprincie nie ma

Greonwegen przeszedl obok jak lokomotywa

Ciekawe czy to zmęczenie czy metoda…

Rany, co tam się dzieje. Próbuję oglądać jednocześnie pracując więc wygłąda to tak:

  • Kwiatek w 1 grupie
  • Kwiatek w drugiej grupie
  • Kwiatek w 1 grupie
1 polubienie

Oczywiscie. Ale Paweł i tak był w grupce pościgowej nie po to, by po prostu się w niej znaleźć. Próbował dojść do Grossschartnera pewnie. Był wspólny cel.

A Cycki? Odpuściły a warto było chyba powalczyć. Minuta Antunesa po wczorajszym patrząc na to co się dzieje to niewiele.

No i jeszcze odnośnie Bernala to jednak gdy Kwiatek wrócił, pracował na Michała.

łapią minuty, żeby na 4 odcinku odjechać.
Acha - no i oszczędzają siły na jutro, żeby Jakuba dowieźć, coby zafiniszował po 8 miejsce

Groenewegen coraz lepiej wygląda na selektywnych etapach sprinterskich a do tego ma mocną drużynę. Być może jest to czarny koń na San Remo?
Gorka Izagirre poza wyścigiem. Drugi rok z rzędu Astana jest zmuszona jechać na LuLu generalkę. Ciekawe czy tym razem wyjdzie im to lepiej.

Tylko, że on nie jedzie San Remo :grinning:

Dlatego jest tylko “czarnym koniem”, tak to mógłby byc głównym faworytem :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Poszedłem z pamięci nie patrząc na PCS.Tak naprawdę to on nigdy nie jechał tego monumentu więc nieźle strzeliłem.