Paris Roubaix

machop nie zapominaj o Nuyensie który to tylko na bosberg lekko odstawał na ronde na podjezdzie pamiętaj o tym machopże to jest zupełmie płasko a bruk znam wiele kolarzy którzy umiąjeżdzić po bruku których wymieniłem wyżej ale dodam iż cancellara jest mocny ale zobaczymy ja stawiam na Nuyensa ( chciałem zauważyć że cancellare trzeba pokonacna bruku lub na finiszu inaczej zgubi wszystkich niech tylko fabien pokarze moc na bruku i po wyścigu :smiley:

boże jak to czytać ?

Muszę przyznać że nie łatwo jest przeczytać-może to język Baskijski :mrgreen:

Cancellara wcale nie jest takim najlepszym w te “brukowe” klocki, przecież te bruki to istna loteria :smiley:

sam przyznam że nie idzie tego przeczytać to jakiś hebrajski (ale wybaczcie byłem wczoraj chory na alkochol :blush: ) nawet najlepszym się zdaża :stuck_out_tongue: pszepraszam

Jesus :smiley: sebkaa przynajmniej alkohol mógłbyś napisać poprawnie:D trochę szacunku dla pewnych słów:D :wink:

Wracając jednak do meritum, moja grupka kandydatów do zwycięstwa to Ballan, Hoste, Gusev, może Burghardt.
Na Boonena jak patrzyłem na RVV to rzucało się w oczy, że po prostu noga nie podaje. Dla mnie to było ewidentne.
Wydaje mi się też (wbrew temu co sądzi większość forumowiczów) że i Cancellara nie jest jeszcze w szczytowej formie i zdawał sobie tydzień temu z tego sprawę. Odniosłem wrażenie na Flandrii, że tak właśnie było, a jego ataki było próbą samoobrony, asekuracji.
Nie mniej jednak zarówno Toma jak i Fabiana dołączam do grona w/w faworytów.

Ja stawiam na Hoste, mam nadzieję że w nkońcu wygra coś ważnego bo jakoś ma pecha na te klasyki :frowning: .Liczę też na Ballana i Burego. :slight_smile:

RV barszczu nie tam a żebym zwracał uwagę :stuck_out_tongue: i Jezus się pisze chyba że to tak specialne napisane gdyż mozesz być katolikiem i przestszegać 10 przykazań borzych

???

Sebkaa poślugujesz się takim językiem, że tą ostatnią Twoją uwagę też ciężko jest mi zruzmieć. Jeśli więc chcesz ze mną polemizować to poproś mamę, żeby pisała za Ciebie to co chcesz przekazać.

A co do Jesusa, to po pierwsze niech Cię moja wiara nie interesuje, a po drugie wiedz, że istnieje różnica między celowym zabiegiem językowym, a zwykłym niechlujstwem jakie widać w Twoich wypowiedziach.

Pozdrawiam

Panowie! Proszę o zakończenie tych kłótni. A Ciebie Sebkaaa, chciałbym prosić o czytanie postów przed wysłaniem i sprawdzanie pisowni, choćby w przeglądarce (np. Firefox, Opera).

Moim faworytem na tegoroczne “Piekło Północy” jest Thor Hushovd ale stawiałbym jeszcze na Cancellare, Ballana. Czarnym koniem będzie Marcus Burghardt

1 Cancellara, 2 Boonen, :stuck_out_tongue:

:arrow_right: Jak wielu już wspomniało bardzo trudno jest typować zwycięzców na takim wyścigu jak Paris-Rubaix, ale stawiam na mojego ulubieńca, którym jest Fabian Cancellara, mam nadzieje że wygra po raz drugi. :wink:

zapewne wygra rosół lub też jakiś burak albo jakiś barszcz oby ten osiołek obsadzony w shreku nie wygrał :smiley:

A ja stawiam na Leifa H. :stuck_out_tongue: Pałając zemstą za poprzedni rok powinien być jak odrzutowiec :wink:

Ja też stawiałem na lidera Lotto, a tu taka niespodzianka.:slight_smile:

co to sie stało ze nie komentujecie tego wyscigu??? :mrgreen:

No móglbyś zacząć. :mrgreen: Oki jade. No niespodzianka. Każdy tak powie, więc prochu nie wymyślę. Ciekaw jestem jakie były średnie. Ponoć tempo było nie złe, więc dziw tym wiekszy bo Stuart dowalił im ponad minutę. To IMo bardzo dużo, szczególnie że wyglądał na ucieczce cholernie mocno. Pytanie retoryczne, gdzie Ballan, Hoste, Cancellara, nawet Boonen. Przespali się?? Skoro tempo było mocne to chyba nie. To chyba na koniec napiszę że Riis może powiedzieć że ma gdzieś co się stało, bo triumfuje drugi raz z rzędu. Pozdro…

Co się stało że nie typujecie?

Pytasz co??? nie zdrowe emocje(patrz ostrzeżenia użytkowników). Widać że na naszym forum “piekło północy” też sprawia dużo emocji(może za dużo).]

A teraz do wyścigu: kolejny raz nie dane mi było obejrzeć tego wyścigu w całości, a szkoda-pamiętam jak kilka lat temu “Piekło” przypadło w niedzielę Wielkanocną i wtedy Eurosport się popisał relacja była chyba od 10.00!!!

Ale z tego co widziałem kolejny fajny wyścig, świetna taktyka Riisa( ma głowe :mrgreen: ), i O’Grady o sobie przypomniał(należało mu się), szkoda Flechy mojego faworyta, ale za rok chyba wygra :smiley:
A teraz pochwale się, otóż na konkurencyjnej stronie jest konkurs typowania i udało mi sie wytypować 3 kolarzy(choć nie w takim ustawieniu co na mecie) oto typowanie:

1.Juan A. Flecha Giannoni(Rabobank)
2.Stuart O’Grady(CSC)
3. Alessandro Ballan(Lampre)
4. Leif Hoste (Omega Ph. - Lotto)
5.Steffen Wesemann(Wiesenhof-Felt )