Paryż-Roubaix 2011

Faworyci według mojej opini

*****Cancellara
****Boonen,chavanel,hushovd,Van Summeren,Offredo
***Pozzato,haussler,Chainel,Boom,Flecha,Thomas,Hincapie,Sagan,Hagen
**Langeveld,Ballan,Burghard,Eisel,Kuchynski,Oss,Rojas,Bos,Larrson
*Elminger,Phinney,Ista,Smukulis,Hoste,Paolini,Hondo,Bodnar,Roelands,Vaitkus,Kwiatkowski

Nuyens chyba nie startuje :smiley:

masz racje druid :stuck_out_tongue:

skład saxo bank

COOKE Baden
KLOSTERGAARD Kasper
LARSSON Gustav
MARYCZ Jaroslaw
MORKOV Michael
ROBERTS Luke
TANNER David
TOSATTO Matteo

Jak dla mnie oprócz Fabiana największymi kandydatami do zwycięstwa są: Boonen, Hammond, Hushovd, Hoste, Flecha(liczę na niego), Boom, Eisel, Leukemans i oczywiście z obecnych, najdłużej jeżdżący ‘Piekło Północy’ - George Hincapie. Osobiście bardzo bym chciał aby Amerykanin osiągnął swój cel i wygrał, ale wydaje się to mało prawdopodobne…

Start Bodnara i Kwiatkowskiego tez chyba stoi pod wielkim znakiem zapytania .

A Gilbert startuje?

gilbert chyba nie

Tompoz

Tez mi tak się wydaje. Szkoda, dziwna polityka startowa na ten wyścig.
Nie startuje :
a) Zwycięzca z Flandrii
b) Najmocniejszy kolarz z Flandrii (Chavanel)
c) Gilbert jeden najlepszych kolarzy na wyścigach tego typu.

Flandria to nie Roubaix, więc nie dziwię się Gilbertowi - woli powtórzyć dobry wynik z Ardenów.

No Gilberta rozumie ale Chavanel??

Gdzie mogę znaleźć mapki tegorocznego wyścigu bo an steephil nie ma chyba.

[size=75][ Dodano: Wto 05 Kwi, 2011 09:44 ][/size]
Juz znalazłem an letpur.

Soryy ze dwa posty 1 pod 2.

Chavanel jedzie w Roubaix pewnie za Terpstrę.

A jak jest w końcu tym Bodnarem i Kwiatkowskim bo 1 niby chory a drugi uskarżał się na ból kolan i został wycofany po 80 km.

Cały czas sana lisce startowej an cyclingstartlsts.
Bodnar był by chyba liderem gdyby wystartował. Okazało się ze Sagan nie lubi jednak bruków .

Nuyens jest alergikiem i ma uczulenie na unoszący się kurz.

Cyclingstartlist publikuje wstępne zgłoszenia, więc do niedzieli jeszcze się dużo pozmienia.
Bodnar pisał, że również nie pojedzie Roubaix.

Sagana znów na wiosnę Liquigas nie oszczędza, może nie wytrzymywać długich klasyków.

Kwiatkowski na razie ostał się w składzie RS tylko na czwartkowe GP Cerami, wycofali go z Scheldeprijs i przyszłotygodniowego GP de Denain, więc wątpię, żeby jechał P-R. Choć może wycofali go dlatego, że pojedzie w niedzielę, zobaczymy.

O Sagana zaczynam się martwić, Liqui wozi go jak worek kartofli z wyścigu na wyścig, próbując wycisnąć z niego tyle zwycięstw ile się da. W ub. roku po Kalifornii długo nie mógł się pozbierać, dopiero na wrześniowych jednodniówkach przypominał Sagana z wiosny. Obawiam się, że “wykończą” go zanim skończy 25 lat, a byłaby wielka szkoda.

w innym temacie napisalem że nie ma zgody ale tak sobie mysle może masz racje ?

Tompoz

Bodnar w składzie Liquigasu na Paris Roubaix.

teamliquigascannondale.com/2011/eng/main.php
wielerland.nl/index.php?opti … &Itemid=36

Super. Wiadomo czy będzie liderem teamu?? Bo chyba ma największy potencjał z tych wszystkich zawodników.

Liquigas liczy na trio: Sagan-Oss-Koren.

Buahaha, żaden nie ukończy lub stracą po 20 minut i nie zostaną sklasyfikowani.Prędzej Bodnar ukończy lub zostanie sklasyfikowany niż te" wielkie trio"

To jedzie ten Bodnar czy nie ?