Paryż-Roubaix 2011

Wytłumaczcie mi, czemu tak gracie na Bodnara? Od kiedy jest takim specjalistą od bruków?

czy to ze Chavannel nie startuje to jest pewna informacja ??

quickstepcycling.eu/en/team/ … n-chavanel ?

Też sie zastanawiam skąd to parcie na Bodnara. Niestety ale żaden Polak nie ma szans by grać przynajmniej w tym roku pierwszych skrzypiec w Roubaix.

Akurat Oss to kolarz lepszy na brukach niż Bodnar, więc jakoś nie dziwię się temu, że Liquigas stawia m.in. na niego, a nie na Polaka, w którym tylko niektórzy polscy kibice widzą kogoś mogącego zwojować bruki.

hipotetycznie.
myslicie, ze gdyby AGR, FW i LBL byly w sierpniu, a w kwietniu Classica San Sebastian i Hamburg, Gilberty, van Avermaety i reszta startowaliby w Roubaix?

***** - Cancellara
**** - Boonen, Flecha, Hushovd
*** - Ballan, Leukemans, Pozzato, Thomas, Roelandts, Chavanel (jesli wystartuje)
** - Hammond, Haussler, O’Grady, Eisel, Guesdon, Hoste, Gusiew, Rosseler, Hincapie, Burghardt

    • Sieberg, Boom, Langeveld, Veelers, Tjallingii, Hutarowicz, Chainel, Cooke, Klostergaard, Ignatiew, Mondory, Hinault, Paolini, Coyot, Degenkolb, Vaitkus, Klier, Farrar, vanMarcke, Steegmans, Stannard, Goss, Liquigas

ale zyczylbym sobie zwyciestwa Marycza.

na czym opirasz taką teorie czy Oss zajął w przeszłości dobre miejsce w jakim sbrukowanym wyścigu. Bo jak patrzac na Bodnara to teoretycznie budowę na do bruków.

Tompoz

Co by nie było, taki se materiał poglądowy, ale 5. miejsce w ubiegłorocznym Gent - Wevelgem zajął Oss.

Właśnie o to 5. miejsce Ossa mi chodziło :mrgreen:

Oss na pewno ma jakiś potencjał ale w tym roku jest bezbarwny. Zaprezentował się w tym sezonie jakimś wyścigu dobrze?

Trzeci w Giro della Provincia di Reggio Calabria na początku roku, a tak to nie bardzo, ale to i tak lepiej niż wasz uwielbiony Maciej Bodnar. Moim zdaniem Liquigas w tym roku nie zabłyśnie, no po prostu nie ma kim powalczyć.

Co do faworytów - ich szanse oceniam podobnie jak Druid, ale ciut wyżej stawiam akcje obecnego mistrza świata od Boonena.

mCICh
Wolał byś żebym uwielbiał zawodników innej narodowości a Bodnara nie??

Nie wiem dlaczego dużo ludzi Bodnara nie darzy sympatią ? Niektórzy piszą tak jakby Bodnar miał już 40 lat.

Mnie po prostu dziwi, jak niektórzy piszą, że stać go na TOP20, w dodatku bez większego obycia z brukami. Kibicuję wszystkim Polakom, ale nie ma co popadać w samozachwyt.

Ja chyba nigdzie nie pisałem ze stać go na top 20 tylko jak już to ze chciałbym.

Zobaczymy jutro, ale ja liczę ze przyjedzie w peletonie czyli w grupce około 20/30 osób za kilkoma atakującymi . Czyli sumując to stawiam na miejsce 30-40. A to juz chyba jest realnie miejsce jeśli by nie musiał pracować na innych.

Jednak Bodnar nie jedzie w Piekle Północy , pewnie do końca nie wyzdrowiał lub odczuwa skutki choroby.

biciciclismo.com/cas/site/no … p?id=37674

Lista oficjalna.

I nadszedł dzień rywalizacji w tym wyścigu.
Jaki przebieg wyścigu obstawiacie ?? Atak Cancellary 40 km przed meta i wygranie o 5 minut?

Ja obstawiam ze skończy się to z małej grupki tak jak tydzień temu. A wygra ktoś kto nie był zaliczany do głównych faworytów.

a mi coś mowi że stary poczciwy George w końcu będzie miał swoje upragnione Roubaix

okej zadałem pytanie wynikają z mej niue woiedzy w tym temacie.

Tompoz

Freire wygral Gent-Wevelgem, ale czy to znaczy, ze jest lepszy od Bodnara na brukach?
wynik w tym wyscigu nie jest dla mnie wyznaczniekiem.

a jesli chodzi o Ossa widzialem jak potrafi przyspieszac w takim terenie, lapac sie w grozne grupki, itd… tyle, ze to wlasnie bardziej Belgia niz francuskie bruki, i nie w tym roku.
zobaczymy. niestety tak czy siak, Polak nie startuje.

w tym roku znow Slonce. mija 10 lat od ostatniego deszczowego Roubaix. szkoda, bo to jest ten 1 dzien w roku, w ktorym moj kibicowski egoizm bierze gore i zycze kolarzom brzydkiej pogody.

Masz rację Druid, z Ossem i z pogodą. :slight_smile:

myp2p.eu/broadcast.php?matchid=1 … art=sports jakby ktoś nie miał eurosportu

He he…

“Paryż - Roubaix bez deszczu to żaden Paryż -Roubaix” - Sean Kelly

“Ten wyścig to cyrk, a ja nie chcę być jednym z klownów” - Chris Boardman

“Nienawidzę tego wyścigu i właśnie dlatego przyjechałem go wygrać i o nim zapomnieć” - Bernard Hinault po wygranej w 1981 (ostatni raz kiedy wygrał zawodnik w tęczowej koszulce).