Paryż - Roubaix 2019

Van Aert jedyny który może wszystkich urwać na bruku.
Jednak nie urwie.

0 Likes

Wout się jednak ujechał :disappointed_relieved:

0 Likes

Dziwna ta taktyka Lampaerta

Van Aert Garmina zdjął żeby na wadze zyskać? :wink:

0 Likes

Vanmarcke wygrywa przed Gilbertem. Tak to widzę. :grin:

1 Like

To może Sep :slight_smile:

0 Likes

To by była niezła historia, gdyby ktoś powiedział miesiąc temu, że EF Education First wygra dwa monumenty to odesłałbym do ośrodka, w którym nie ma klamek :wink:

0 Likes

Usnolem na 70 km przed meta jak to sie stalo ze odjechala tak oczywista grupka a Van Avermet rowniez “zasnal” w pletonie i teraz sie tez obudzil jak juz pozamiatane ??

0 Likes

Pollitt mógłby to wygrać :slight_smile:

0 Likes

Myślę że to kwestia braku odpowiedniej pary.
Nie wierzę że nie zauważył takiego odjazdu

Cholera nie chce być złośliwy ale Politt jak nie zrobi kariery to może zostać uśmiechem Colgate :wink:

2 Likes

To ja też nie chcę być złośliwy, ale Politt to chyba przedniej lampki wieczorami nie musi używać :wink:

2 Likes

Polittowi chyba najbardziej dziś życzyłem zwycięstwa, więc bardzo mnie cieszy taka sytuacja na trasie. Ale ten długi finisz Niemca może nie zadziałać, gdy ma się tylko jednego rywala. Będzie chyba musiał wymyślić coś innego.

1 Like

Sorry bo się zakrecilem, Sagana urwali na tym Gruson?

0 Likes

Gilbert z szansą na podium wszystkich monumentów.

Kto był ostatnim, który tego dokonał? Moser i Kelly?

0 Likes

Tak, ruszył Politt i Sagan puścił koło, po chwili wyskoczył mu zza pleców Gilbert i pojechali.

1 Like

Dzięki! Tak myślałem ale przez chwilę zwatpilem.
Fajnie. Jak wygra Politt to fajnie bo to w sumie następna niespodzianka będzie (po Flandrii), a jak Gilbert też się ucieszy bo plan wygrania 5 monumentow to naprawdę nietęga koncepcja…

0 Likes

Ja odkąd się wyklarowała ta czołowa grupka kibicowałem Philowi bo czuję się zobowiążany kibicować kolarzom 35+ :stuck_out_tongue:

1 Like

Też właśnie pomyślałem, że to byłaby podobna sytuacja do Bettiola. Nie tak duże nazwisko, ale bardzo dobra jazda w ostatnich tygodniach i taki przedwyścigowy kandydat numer sześć/siedem.

1 Like

Lampeart zwinie Gilberowi zwycięstwo jak ten się nie ruszy.
Gdyby zamiast Politta był Cancellara to by wiedział co zrobić ale biedny Niemiec chyba nie wie za bardzo.
Stawiam na Yvesa bo jak dojedzie do nich to amen…

0 Likes

Gilbertowi już się taka okazja nie nadarzy. Now or never

0 Likes

Brawo Gilbert!

0 Likes