Paweł Wachnik wygrał "Prix des Centres Leclerc"


#1

02.04.2006 - Prix des Centres Leclerc - 1.12

Po solowej akcji na ostatnich kilometrach [color=red]Paweł Wachnik wygrał wyścig Prix des Centres Leclerc kategorii 1.12 Wyścig rozgrywano w terenie górskim.

[color=blue]Klasyfikacja generalna wyścigu:

[color=red]1. Pawel WACHNIK (CR4C Roanne) en 3h36’40"
2. Benoit GEOFFROY (SCO Dijon) à 7 sec.
3. Yauheni HUTAROVICH (UV Aube) à 50 sec.

4. Olivier NARI (SCO Dijon) m.t.
5. Benoit LUMINET (CR4C Roanne) m.t.
[color=red]6. Tomasz SMOLEN (CC Etupes) à 57 sec.
7. Nicolas RACODON (CR4C Roanne) à 1’50"
8. Romain VILLA (UV Aube) m.t.
9. Anthony ROUX (Vendée U) à 2’10"
10. Jérémie DERANGERE (SCO Dijon) m.t.
11. Samuel ROUYER (UV Aube) m.t.
12. François LAMIRAUD (CR4C Roanne) m.t.
13. Cedric BRUNEAUX (Cyclo 52) m.t.
14. Guillaume DUSSART (ASPTT Nancy) m.t.
15. Pascal TRIEBEL (LC Tetange) m.t.
16. Julien LAIDOUN (UVCA Troyes) m.t.
17. Johannes FROHLINGER (SC Sarreguemines) m.t.
18. Sébastian LINSER (RV Concordia) m.t.
19. Benoit SIMON (UV Aube) m.t.
20. Thomas BOUTEILLE (CC Etupes) m.t.
21. Thomas DIETSCH (Pédale d’Alsace) m.t.
22. Anthony GIURIATO (Pédale de l’Est) m.t.
23. Florent GUERET (Pédale de l’Est) m.t.
24. Mathieu SIMON (Cyclo 51) m.t.
25. Yann REVEL (ASPTT Nancy) m.t.
26. Léo FORTIN (CR4C Roanne) m.t.
27. Manuel REUTER (CCI Differdange) m.t.
28. Deniss BIRJUKOV (Cyclo 51) m.t.
29. Jérôme COPPEL (CR4C Roanne) m.t.
30. Stéphane FELIX (UVCA Troyes) m.t.
31. Eddy LAMOUREUX (UV Aube) m.t.
32. Johan VILLIGER (SA Verdun) m.t.
33. Hassen BEN NASSER (UV Aube) m.t.
34. Ben WURTH (LC Kayl) m.t.
35. Thorsten RESCH (Team-Cogee-Saar) m.t.
36. Nicolas DULAC (CR4C Roanne) m.t.
[color=red]37. Pawel CIESLIK (CR4C Roanne) m.t.
38. Olivier BURGY (SCO Dijon) m.t.
39. Benjamin ROUSSELLE (UV Aube) m.t.
40. Claude DEGANO (LC Tetange) m.t.
41. Mario BIRER (Morteau-Montbenoit) m.t.
42. Carlo KIRCH (V Wooltz) m.t.
43. Daniel BINTZ (LC Tetange) m.t.
44. Robert SCHLITT (CCI Differdange) m.t.
45. Benoit DAENINCK (UV Aube) m.t.
46. Régis DEWPPO (VC Moyenmoutier) m.t.
47. Olivier GRAMMAIRE (SCO Dijon) m.t.
48. Patrick KROMER (RV Concordia) m.t.
49. Jonathan LAWANSCH (CS Thionville) m.t.
50. Felix WILLEMS (SCSarreguemines) m.t.
51. Florent JUILLY (UV Aube) m.t.
52. Fabien CARPENTIER (ASPTT Nancy) m.t.
53. Martin MATRAT (Pédale de l’Est) m.t.
54. Jérôme LEFLOCH (UVCA Troyes) m.t.
55. Cyrille DELVITTO (SCSarreguemines) m.t.
56. Fabio ALLEGRINI (Le Guidon Belvaux) m.t.
57. Olivier LANCIEN (Cyclo 55) m.t.
58. Michaël SCHNELL (Pédale de l’Est) m.t.
59. Dominik FUCHS (Team-Cogee-Saar) m.t.
60. Emmanuel BONNOT (Morteau-Montbenoit) m.t.


#2

Wojwach, gratuluje, oby tak dalej trzymam kciuki :slight_smile:


#3

Dzięki.


#4

a Paweł Wachnik jeździł kiedyś w Broni radom może :question:


#5

Tak, w kategorii Junior.