pedałki milram

Czy ktoś wie gdzie w Polsce dostać takie pedały??? cyclesurgery.com/ProductDeta … 88d51ef45f

jakieś 2-3 miesiące temu można było je nabyć na allegro…inne ekipy też były. Sam chciałem kupić t-mobile no ale już niema:(:frowning: Mam nadzieje że jeszcze będą.

Nie polska, no ale też jakieś rozwiązanie jak nigdzie indziej nie znajdziesz cgi.ebay.pl/Shimano-Pedale-PD-R5 … dZViewItem

dzięki Pegos za link. Jako że mam zerowe doświadczenia z zakupami na ebay prosze was forumowicze o pomoc.

1. Założyłem sobie konto na ebay, czy musze dokonać pełnej aktywacji konta tak jak na allegro??? (przyslą do mnie list z hasłem) Czy moge skorzystać z opcji kup teraz bez żadnych punktów i komentarzy??? (nie chce tego sprawdzać bo jeszcze nie jestem pewny zakupu :slight_smile:
  2. W jaki sposób zrobić przelew na konto sprzedającego który mieszka w Niemczech, z jakiego banku da sie to zrobić??? czy da rade zrobić to z poczty??? oczywiscie musze zrobić to w walucie euro. prosze o odpowiedzi.

Płatność za granice stwarza problemy, o czym było już wielkorotnie na forum pisane, ale w sumie i tak nie wiem do końca co za problemy, chyba prowizje i biurokracja. No i nie wiem jaki bank oferuje przelew za granice on-line, nigdy nie korzystałem. Jeśli masz kopertkę, to pewnie jak w allegro, nawet jeśli serwis umożliwia kupno (kup teraz w allegro dla userów z pełną aktywacja, nie wiem jak w ebay) to chcą byc wiarygodnym zawsze dobrze potwierdzić ofertę, nawet najlepiej bezpośrednio skontaktować się przed kliknięciem.

Genia, a próbowałeś spytać jakiegoś sklepu internetowego czy by Ci nie sprowadzili? Bodajże CentrumRowerowe sprowadza swój towar z Niemiec, więc może miałbyś taniej i trochę mniej problemów.

czy ktoś z was korzystał z systemu płatności online paypal na ebay???

Ja korzystałem.