Pełny osprzęt: łapy DuraAce 7700, reszta Ultegra 6500, 1kPLN

Na dzień dzisiejszy oferta jest na 50%, jutro będzie 0% lub 100%. Natomiast zawczasu pytam, czy byłby ktoś zainteresowany odkupieniem ode mnie używanego, pełnego osprzętu Shimano 9s: Dura-Ace 7700 + Ultegra 6500 w konfiguracji:

  • łapy ST-7700C + optyczny wskaźnik przełożeń, linki i pancerze,
  • przerzutki RD-6500 i FD-6500 (na hak),
  • hamulce BR-6500 (starsze niż reszta osprzętu),
  • korby 175/53x39 + suport BSA (kupiony jesienią 2006),
  • kaseta CS-6500 12x23 + łańcuch (kupione jesienią 2006),
    w cenie 1 kPLN.

Osprzęt jest – oczywiście – używany, kompletowany w latach 2003 (łapy, korby, przerzutki) - 2006, bezwypadkowy, zadbany (trzymam rower w domu, po każdej jeździe czyszczę i – w razie potrzeby – smaruję, w deszcz używam trenażera). Cóż, kobiety dbają o siebie, a jednak pani pod pięćdziesiątkę różni się nieco od nastolatki – podobnie z www. osprzętem: zadbany ale lata (i kilometry robią swoje):

  • na łapkach (dźwignie) małe wżerki od potu, drobne otarcia na kancie szarego plastiku (od rękawiczek lub/i opierania),
  • na korbach nieco drobnych rysek (buty),
  • przerzutka tylna ma drobny ślad od opierania o ścianę i minimalny, ale chyba jednak wyczuwalny luz (może mi się wydaje, ale w drugim nowa Dura jest jakby sztywniejsza).
    Łożyska OK, ząbki napędu nie nowe ale i nie starte – OK, klocki hamulcowe jeszcze popracują, zmiana biegów płynna, żadnych śladów rdzy, śrubki i podkładki kompletne, napisy nie są starte, wszystko czyste i nasmarowane.

Zdjęcia by może komuś pomogły w podjęciu decyzji, ja ze swej strony mogę powiedzieć że Doktor dba o sprzęt jak mało kto.

zdecydownie przydalby sie przebieg osprzetu;)
latwiej sobie wyobrazic stan nie majac zdjec…

a nie moglibyscie ( wertykal za 1,5 sprzedaje nico mlodsze DA) takich wyprzedarzy robic jak juz auto kupie :frowning:

gres: dobrze kojarzysz – obie ofert się ze sobą wiążą :wink: Skądinąd po bliższym dociekaniu jak to możliwe, że przerzutka Wertykala po kraksie a prawa łapa cacy wyszło, że ta łapa nie jest jednak tak całkiem cacy… Zobaczymy

OK, więc teraz już na 100% sprzedaję. Załączam zdjęcia (z flesza, żeby było widać ryski itp. Aha – rdzawe plamki to od flesza a nie od rdzy, czy błota. Zdjęcia przez czyszczeniem – “realphoto”). 4 sierpnia wyjeżdżam, wracam 14., więc proszę o szybką lub wolną decyzję.

(allegro.pl/item222009459_komplet … tegra.html)






czyli kupiles tamto :slight_smile:
ja mysle nad osprzetem ale jednak sklaniam sie ku campie centaur - zamiast dura ace!!
Jakos nie sadze zeby w DA cos mialo dzialac lepiej , a wagowo centaur jest bardzo zachecajacy , podobnie jak cenowo.
oczywiscie centaur 07 carbonowy!!:slight_smile:

Mi zależało, żeby w obu rowerach – tym głównym i zapasie – mieć dokładnie taki sam sprzęt. Bardzo to ułatwia życie.