Polacy na Tour de Pologne

Który z naszych kolarzy będzie najwyżej w "generalce" Tour de Pologne?

  • Maciej Bodnar
  • Michał Gołaś
  • Łukasz Bodnar
  • Bartosz Huzarski
  • Błażej Janiaczyk
  • Krysztof Miara
  • Robert Radosz
  • Marek Rutkiewicz
  • Hubert Kryś
  • Tomasz Marczyński

0 głosujących

Już 9 września rusza największy polski wyścig kolarski!
Ciekawe jak spiszą się nasi kolarze? Na starcie jest ich aż 11 ( w ankiecie nie uwzględniam jedynie A.Wadeckiego)

Dałem Rutkiewicza, Marczyńskiego i Huzarski pewnie znowu pojedzie po góry, ale Rutek mógłby w końcu odpuścić i przejść na zachód, i zająć się innymi wyścigami…

Rutkiewicz - zapowiada walkę o podium, będzie chciał się pokazać i ma dużą szanse na miejsce w czołówce
Huzarski - rok temu wygrał góry, teraz znowu ma walczyć o tą klasyfikację, a że to Alp de Orlinek, to tym samym musi być wysoko
Janiaczyk - to strzał, w pierwszej wersji zaznaczyłem Radosza.

O…Valverde16…w końcu fajna ankieta…GRatuluję…a zagłosuję jak zagłosuję…Pzdr :smiley:

dlaczego w ankiecie nie ma Adama Wadeckiego??

Moim zdaniem Wadecki nie jest super góralem jest raczej szybkim zawodnikiem i będzie widoczny na finiszach z peletonu. W górach w jego drużynie pokażą się np. Spadi, Marczyński i Kryś

Ta to po co w ankiecie Miara ? :astonished:czy:

Tour du Poitou Charentes 2.1
Generalka:

  1. Ł.Bodnar
  2. B.Huzarski
  3. K.Miara

Miara w tym wyścigu wypadł przyzwoicie dlatego jest w ankiecie :wink:

A co to za wyścig? Po górkach ? Głupota, albo dawać wszystkich albo tych co mają szansę walczyć.

Rutkiewicz, Marczyński i Kryś mają realne szanse na top 20 i ich zaznaczyłem. Huzar to się rozdrabnia na jakieś klasyfikacje górskie, janiaczyk, gołaś też chyba nie dadzą rady