polscy komentatorzy wyścigów kolarskich

Kto jest obecnie najlepszym komentatorem wyścigów kolarskich ?

• Tomasz Jaroński
  • Krzysztof Wyrzykowski
  • Stanisław Brzózko
  • Daniel Marszałek
  • Cezary Zamana ( w nowej roli )
  • ktoś inny

0 głosujących

Nowa Ankieta!!

Ja myślę, że to zależy. Na pewno duet panów Jarońskiego i Wyrzykowskiego jest najbardziej zgrany i oprócz wyścigu opowiada różne ciekawostki itd. , ale np. pan Adam Probosz chyba najlepiej rozpoznaje sylwetki kolarzy (pewnie w zabawie Kto to :question: byłby najlepszy) i od razu wiadomo kto ucieka itd.

Pierwsza trójka najlepszych komentatorów to 1-Jaroński 2-Probosz(zabrakło w ankiecie :angry: ) 3-Brzózko, czasem wnerwia mnie Wyrzykowski jak podnieca się Francją.

Mnie też czasem wkurza tym swoim L`Equipe jak źle napisałem to poprawcie albo gdy bez przerwy zachwyca się widokami np. A to piękny zameczek itd. Myślę , że gdy komentuje z Jarońskim to pan Tomek ratuje transmisję wiedzą kolarską a nie turystyczną :wink:

Marszałka i Zamany komentatorami bym nie nazwał, bo oni są zapraszani do studia, a to przez Probosza, a to przez panów Jarońskiego czy Wyrzykowskiego. Probosz jest dobrym komentatorem i ciągle się rozwija, zaskakuje mnie jego komentarz w duecie z Zamaną, bo naprawdę ciekawie się ich słucha. Minus duetu J&W, to już często wspominany fakt, że na rowerze zbyt dużo czasu nie spędzają, ani chyba nie spędzali, przez co ich informacje są czasem pobieżne. Aczkolwiek źle nie jest.

Mi tam się podoba ich komentarz, choć przyznam, że w odwrotności do pana Wyrzykowskiego nie lubię Francuskich kolarzy i wogóle francuskiego środowiska kolarskiego (czyt. ASO) :wink: .

Uwaga techniczna: w ankiecie brakuje Macieja Kurzajewskiego :bulb:

Duet J&W jest dobry, miło się ogląda transmisję, panowie się znają i przekomażają, pożartują… Sam p. Jaroński może i bardziej skupia się na wyścigu, ale to nei to samo, taka cisza i nie ma tej atmosfery… P. Wyrzykowski, tu podzielam opinię kolegów, jest zachłyśnięty Francją, ale nie powiem, ze byłoby lepiej, gdyby nic nie wspominał. Ciekawi mnie jak piszą o wszytskim we Francji, ale czasami, fakt, przesadza… Można odnieść wrażenie, że Francuzi są nieomylni, a i z rozpoznawaniem kolarzy często jest nie za dobrze. P. Probosz z p. Zamaną całkiem nieźle sobie radzą, ale mniej jest tych dygresji i subiektych, mocnych opinii na antenie, troche bardziej konkretnie komentują, chcą być obiektywni (może bardziej p. Probosz od p. Zamany). Ostatnio relacją towarzyszył komentarz p. Jarońskiego i p. Brzózko no i muszę przynać, że wole p. Jarońskiego w duecie z p. Wyrzykowskim (bez skojarzeń :stuck_out_tongue:).

Duet J&W jest dobry, czasem mówią nie na temat, ale przynajmniej jest zabawnie. A razem wzięci posiadają bardzo obszerną widzę o kolarstwie. Probosz też jest dobry. Natomiast ja jakoś bardzo nie lubie Kurzajewskiego poniewarz bierze się za zbyt wiele dyscyplin sportowych i do niekturych niestety nie pasuje, np. prowadząc studio TdP. :neutral:

To z Maciejem wszechwiedzącym to była ironia z mojej strony :stuck_out_tongue:

[size=75][ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 08:45 ][/size]

Dokładnie! I tylko w jednym zdaniu wszytsko ująłeś ;]

Dokładnie! Taki komentator dla laików, dla ludzi co nie mają pojęcia o co chodzi w danym sporcie i sluchają Macieja, bo ładnie mówi i estetyczny jest i w ogóle :stuck_out_tongue_winking_eye: Pewnie starszyzna go lubuje ;].

Wie ktoś kto będzie komentował Flandrię??

A gdzie ekspert Jerzy Góra dzięki niemu IO w Atenach będą niezapomniane

Przywołując jego pamiętny komentarz z wyścigu XC to … “jeszcze jest w lesie” :mrgreen:

Złe osoby dałeś do tej ankiety. Gdzie jest Adi Probosz, Igor Bła©hut? Zamana i Marszałke to raczej komentatorami nie są…

Valverde15, ty chcesz tymi ankietami posty sobie nabić? O co nas jeszcze spytasz?

nie pasuje ci to nie głosuj

Nie głosowałem.

mICH, a czy Tobie to aż tak bardzo przeszkadza, że żyć Ci nie daje? :neutral_face:

A zresztą nawet jeśli tak, to Valverde w odpowiednim temacie spytał o opinię nt. ankiet i tam możesz napisać co sądzisz, ale chyba nawet krytykę moża jakoś bardziej konstruktywnie wyrazić:)

A w tej chwili pan Adam Probosz komentuje zawody Strong Man :stuck_out_tongue:

No a Jaroński Biathlon lubi komentować i nic to nie zmienia w ich komentarzach.

Najśmieszniej było jak na transmisji Biathlonu Jaroński mówił o pulsometrach że kolarze mogą na nie zerkać w trakcie jazdy, a biathloniści nie za bardzo, a Wyrzykowski wyskoczył z tekstem “a ty się interesujesz również kolarstwem?” Jaroński:“no tak troszke”. :smiley:

Nie, ale wkurza mnie jak ktoś zakłada ciagle nowe, czasem głupie tematy, a na dodatek niektóre się powtarzają.