polscy komentatorzy wyścigów kolarskich


#1

Kto jest obecnie najlepszym komentatorem wyścigów kolarskich ?

  • Tomasz Jaroński
  • Krzysztof Wyrzykowski
  • Stanisław Brzózko
  • Daniel Marszałek
  • Cezary Zamana ( w nowej roli )
  • ktoś inny

0 głosujących

Nowa Ankieta!!


#2

Ja myślę, że to zależy. Na pewno duet panów Jarońskiego i Wyrzykowskiego jest najbardziej zgrany i oprócz wyścigu opowiada różne ciekawostki itd. , ale np. pan Adam Probosz chyba najlepiej rozpoznaje sylwetki kolarzy (pewnie w zabawie Kto to :question: byłby najlepszy) i od razu wiadomo kto ucieka itd.


#3

Pierwsza trójka najlepszych komentatorów to 1-Jaroński 2-Probosz(zabrakło w ankiecie :angry: ) 3-Brzózko, czasem wnerwia mnie Wyrzykowski jak podnieca się Francją.


#4

Mnie też czasem wkurza tym swoim L`Equipe jak źle napisałem to poprawcie albo gdy bez przerwy zachwyca się widokami np. A to piękny zameczek itd. Myślę , że gdy komentuje z Jarońskim to pan Tomek ratuje transmisję wiedzą kolarską a nie turystyczną :wink:


#5

Marszałka i Zamany komentatorami bym nie nazwał, bo oni są zapraszani do studia, a to przez Probosza, a to przez panów Jarońskiego czy Wyrzykowskiego. Probosz jest dobrym komentatorem i ciągle się rozwija, zaskakuje mnie jego komentarz w duecie z Zamaną, bo naprawdę ciekawie się ich słucha. Minus duetu J&W, to już często wspominany fakt, że na rowerze zbyt dużo czasu nie spędzają, ani chyba nie spędzali, przez co ich informacje są czasem pobieżne. Aczkolwiek źle nie jest.


#6

Mi tam się podoba ich komentarz, choć przyznam, że w odwrotności do pana Wyrzykowskiego nie lubię Francuskich kolarzy i wogóle francuskiego środowiska kolarskiego (czyt. ASO) :wink: .


#7

Uwaga techniczna: w ankiecie brakuje Macieja Kurzajewskiego :bulb:

Duet J&W jest dobry, miło się ogląda transmisję, panowie się znają i przekomażają, pożartują… Sam p. Jaroński może i bardziej skupia się na wyścigu, ale to nei to samo, taka cisza i nie ma tej atmosfery… P. Wyrzykowski, tu podzielam opinię kolegów, jest zachłyśnięty Francją, ale nie powiem, ze byłoby lepiej, gdyby nic nie wspominał. Ciekawi mnie jak piszą o wszytskim we Francji, ale czasami, fakt, przesadza… Można odnieść wrażenie, że Francuzi są nieomylni, a i z rozpoznawaniem kolarzy często jest nie za dobrze. P. Probosz z p. Zamaną całkiem nieźle sobie radzą, ale mniej jest tych dygresji i subiektych, mocnych opinii na antenie, troche bardziej konkretnie komentują, chcą być obiektywni (może bardziej p. Probosz od p. Zamany). Ostatnio relacją towarzyszył komentarz p. Jarońskiego i p. Brzózko no i muszę przynać, że wole p. Jarońskiego w duecie z p. Wyrzykowskim (bez skojarzeń :stuck_out_tongue:).


#8

Duet J&W jest dobry, czasem mówią nie na temat, ale przynajmniej jest zabawnie. A razem wzięci posiadają bardzo obszerną widzę o kolarstwie. Probosz też jest dobry. Natomiast ja jakoś bardzo nie lubie Kurzajewskiego poniewarz bierze się za zbyt wiele dyscyplin sportowych i do niekturych niestety nie pasuje, np. prowadząc studio TdP. :neutral:


#9

To z Maciejem wszechwiedzącym to była ironia z mojej strony :stuck_out_tongue:

[size=75][ Dodano: Pią 06 Kwi, 2007 08:45 ][/size]

Dokładnie! I tylko w jednym zdaniu wszytsko ująłeś ;]

Dokładnie! Taki komentator dla laików, dla ludzi co nie mają pojęcia o co chodzi w danym sporcie i sluchają Macieja, bo ładnie mówi i estetyczny jest i w ogóle :stuck_out_tongue_winking_eye: Pewnie starszyzna go lubuje ;].


#10

Wie ktoś kto będzie komentował Flandrię??


#11

A gdzie ekspert Jerzy Góra dzięki niemu IO w Atenach będą niezapomniane


#12

Przywołując jego pamiętny komentarz z wyścigu XC to … “jeszcze jest w lesie” :mrgreen:


#13

Złe osoby dałeś do tej ankiety. Gdzie jest Adi Probosz, Igor Bła©hut? Zamana i Marszałke to raczej komentatorami nie są…

Valverde15, ty chcesz tymi ankietami posty sobie nabić? O co nas jeszcze spytasz?


#14

nie pasuje ci to nie głosuj


#15

Nie głosowałem.


#16

mICH, a czy Tobie to aż tak bardzo przeszkadza, że żyć Ci nie daje? :neutral_face:

A zresztą nawet jeśli tak, to Valverde w odpowiednim temacie spytał o opinię nt. ankiet i tam możesz napisać co sądzisz, ale chyba nawet krytykę moża jakoś bardziej konstruktywnie wyrazić:)


#17

A w tej chwili pan Adam Probosz komentuje zawody Strong Man :stuck_out_tongue:


#18

No a Jaroński Biathlon lubi komentować i nic to nie zmienia w ich komentarzach.

Najśmieszniej było jak na transmisji Biathlonu Jaroński mówił o pulsometrach że kolarze mogą na nie zerkać w trakcie jazdy, a biathloniści nie za bardzo, a Wyrzykowski wyskoczył z tekstem “a ty się interesujesz również kolarstwem?” Jaroński:“no tak troszke”. :smiley:


#19

Nie, ale wkurza mnie jak ktoś zakłada ciagle nowe, czasem głupie tematy, a na dodatek niektóre się powtarzają.