Polskie grupy 2009


#1

Długo to trwało, ale w końcu UCI zarejestrowała 5 polskich grup – CCC, DHL, Legię, Mroza i Corratec. Składy bardzo oszczędne, intryguje brak ( może chwilowy ) Kosmali w managemencie Mroza.


#2

Czy ktoś wie co sie z nim dzieje?
W zeszlym sezonie byl w Mróz Action.
Czyżby koniec kariery w wieku 39 lat?


#3

Na to wygląda. 39 lat - w sam raz na koniec kariery

W ogóle składy bardzo mizerne.

Szkoda, że nie wypalił ten pomysł z crota - turbo’s hoet.


#4

Ciekawe czy z połączenia CCC i DHL dałoby się stworzyć grupę która miałaby szansę na licencję Pro Continental? Perspektywa rozwoju wyscigów w Polsce wygląda coraz bardziej mizernie. Można powiedzieć, ze to duszenie się we własnym sosie bez nawet odrobiny przyprawy. Brak jest impulsu jakim mogłaby być grupa z nieco wyższej półki. Wiem, ze jest kryzys i jest trudno, ale czasem większe szanse na przetrwanie ma bardziej luksusowy produkt.


#5

co słychać u :arrow_right: CCC Polsat


#6

W Polkowicach wygrał Matysiak (CCC), drugi Jeżowski (CCC), trzeci Komar (DHL) ale z tą samą ilością punktów (decydowała kolejność na ostatniej kresce) Rudnicki (DHL) oraz Czajkowski (CHROBRY FELT). Duuuuuużo defektów, co rundę kilka osób do wymiany kół, czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Mokre ulice, mało kibiców, brzydko… Rok temu rano w słońcu wyglądało to o niebo lepiej. Mała ilość zawodników ukończyła. Dzisiaj druga cześć w Lubinie, koło nowo otwartej Galerii Cuprum. Trasa prostsza niż wczoraj, gdzie było kilka zakrętów, kostka brukowa, kostka betonowa, niewielkie, ale jednak różnice poziomów. Dziś prawie agrawka, no i na teraz mokro, ale nie pada (według wczorajszych prognoz miało nie padać, dzisiaj opady pisane do ok. 16, przelotne roszenie do wieczora). Relacja w TVP Wrocław, dziś na żywo (prezentacje ok. 18, start pół godziny później).