Polskie Kolarstwo

Dziwne gdyby Polsat w takim momencie zrezygnował z siatkówki. Podejrzewam, że to ploty po aferze z kodowaniem MŚ.

No oczywiście - Strade! Przecież to nie tylko załatwienie Sagana w Sienie, ale też wcześniejsza długa ucieczka Michała z Peterem. Oczywiście dobrze, że wytknęliście tą ewidentną moją sklerozę w tym punkcie.

Na pewno jest konflikt na linii PZPS- Polsat. A czy to się skończy brakiem podpisania nowej umowy to wątpię.Zadna TV nie zapewni tyle siatkówce co Polsat.
Gadanie Prezesa PZPS o tym ze bardzo prawdopodobnie jest to ze nie podpiszą nowej umowy to sprawdzanie czy są zainteresowanie inne TV do negocjacji.

Cudowny sezon dla polskiego kolarstwa dobiega końca.

youtube.com/watch?v=0Gd6Bmd7uiI

Brakuje Algarve, brakuje ardenów, brakuje polskiego komentarza z MŚ i chyba z czegoś tam jeszcze, brakuje Tour of Britain.

:slight_smile:

a Paterski i Norwegia to nie sukces ?

oczywiście że sukces, tyle tego było że musiałem o czymś zapomnieć

Piękny to sezon, w którym nikt nie może nawet spamiętać wszystkich polskich sukcesów :smiley:

Tym większe będą teraz nasze oczekiwania na kolejny sezon…

Wideo fajne, ale rzeczywiście brakuje kilku naszych sukcesów, autor mógł się bardziej postarać :wink:, Atak Michała na bialych drogach poezja.

Algarve brakuje bo za bardzo nie ma z tamtąd filmików :stuck_out_tongue:

@Michau, przygotuj wersję z materiałami tylko i wyłącznie eurosportu, to może jeszcze im to opchniesz do puszczania jako przerywnik :slight_smile:
P.S. mówię poważnie.

Estel

Ale to nie moja produkcja :smiley:

W takim razie szkoda :slight_smile: W sumie ktoś staje przed szansą na pokazanie się w TV, bo takich kompilacji oni nie mają przez zwykły brak czasu. Mam podejrzenie, że mogliby ją nieodpłatnie “przejąć”, ale autor byłby wymieniony, co dałoby mu sporą reklamę i dobry wpis do CV.

Jak dla mnie to szybciej by zażądali usunięcia takiego filmiku, bo z prawami autorskimi to to raczej zgodne nie jest.

Ciekawy jestem, co sądzicie o naszych kolarzach młodego pokolenia. Kto waszym zdaniem będzie naszym kolejnym kolarzem po Majce, Kwiatkowskim i Niemcu w światowej czołówce?

Zapraszam do przeczytania wywiadu z Arkadiuszem Owsianem oraz polubienia mojego bloga na facebooku.

wielkitur.blogspot.com/2014/10/a … .html#more

Co do młodych kolarzy.

Czy ma ktoś jakiekolwiek informacje na temat Tobiasza Lisa? Rocznik 95. Co się stało z tym chłopakiem? Ostatnie info o nim jakie pamiętam to że w sezonie 2014 miał jeździć w Wibatechu. Ale jednak nie jeździł. Wie ktoś, co się z nim dzieje?

No i BDC się rozpadło.

" NAJLEPSZA POLSKA KONTYNENTALNA GRUPA KOLARSKA 2014r KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ !
Sukcesy,zwycięstwa,dominacja-to niewątpliwie najczęściej używane określenia grupy BDC Marcpol w kontekście zakończonego sezonu Kolarskiego.Zgrana drużyna świetnych sportowców pod batutą charyzmatycznego dyrektora sportowego -Dariusza Banaszka-zdominowała sezon wygrywając 41 razy,udanie łącząc starty w polskich oraz międzynarodowych wyścigach.Prestiżowe zwycięstwa drużyny w Chinach,Serbii,Czechach czy Słowacji muszą robić wrażenie.Mało ?7972 punkty (!!!) zdobytych przez grupę w rankingu Pzkol w sezonie 2014 to absolutnie największy dorobek spośród polskiej konkurencji.Symbolem heroicznych zwycięstw grupy z pewnością zostanie jej lider Kamil Gradek -tegoroczny zwycięzca prestiżowej Kolarskiej Proligi ,który w oddzielnym rankingu Pzkol zajął bardzo wysokie -trzecie miejsce (tuż za Michałem Kwiatkowskim i Rafałem Majką).Czyniąc z długiej historii krótką ;KOLARZE BDC MARCPOL ZALICZYLI SEZON MARZEŃ…

Misja grupy BDC Marcpol dobiega końca.Drużyna z licencją III dywizji notując sportowo lepszy wynik niż niejedna grupa II dywizji osiągnęła swój szczyt i tak właśnie chce być zapamiętana w historii polskiego kolarstwa szosowego -jako najlepsza w Polsce.
Nie oznacza to jednak końca działalności w sektorze kolarskim firm BDC oraz Marcpol.Sponsorzy zadowoleni z wyników sportowych i spełnieni marketingowo będą w przyszłym sezonie kontynuować współpracę na szczeblu juniorskim stwarzając możliwie najlepsze warunki do rozwoju najbardziej utalentowanym kolarzom młodego pokolenia.

Pewnie wszyscy,czytając niniejszą wiadomość ,zadajecie sobie pytanie;czemu,w momencie sportowego apogeum ,niebieskich "w Polsce grupa kończy działalność ?Cytując dyrektora słowy …trwają prace nad wzniesieniem się ponad polską rzeczywistość i krajową rywalizację.Nie pozostaje nic innego jak prosić Was -kibiców,dziennikarzy oraz całe środowisko sportowe -o trzymanie kciuków .Za przyszłe sukcesy polskiego kolarstwa.Niebieskich w peletonie kolarskim już naprawdę nie będzie , ale ten kolor będzie nam naprawdę zawsze bliski sercu…

Pozdrawiamy!
BDC Marcpol"

Ja to rozumiem tak. Banaszek kończy współpracę z Marcpolem i zwiąże się po prostu z jakimś potężniejszym sponsorem, z którym za 2-3 lata zamierza dostać się do WT.

Sezon naprawdę bardzo udany, w tym większym stopniu nie rozumiem aż takiej manipulacji faktami i przekłamaniami w komunikacie “prasowym”…