Polskie transfery

transfery

#2711

Dziadek był poza konkurencją.
Brałem pod uwagę tylko obcokrajowców.
Subiektywna opinia. Mimo że więcej oczekiwałem od Bole, to i tak wyżej oceniam jego wyniki osiągnięte w CCC niż np. dokonania De La Parte.


#2712

No bida. Generalnie najsłabszy kalendarz od lat. Generalnie w tym roku jest większa konkurencja na poziomie PCT, ale to nie tłumaczy wszystkiego. Wiadomo o co chodzi ? Do tej pory CCC miało jeden z najlepszych kalendarzy wśród grup PCT.
Kasa ? Zmiana strategii i koncentracja na wyścigach niższych klas gdzie jest szansa się pokazać ?

Jeżeli chodzi o Antunesa, to wydaje się być bardziej dynamicznym kolarzem od Hirta.
Nawet na sprinterskim etapie był w stanie przyjechać blisko czołówki. Wprawdzie obsada słaba ale mimo wszystko widzę różnicę.


#2713

Włoch to rodak? Lubię to!

:wink: :wink:


#2714

To lepiej nie wspominam o swoich dwóch (plus trzecie może kiedyś w przyszłości). O polskie nigdy nie będę się starał, wystarczy mi czuć się Polakiem w sercu :wink:

A tak na poważnie, skąd Eugenia ma słoweńskie obywatelstwo? Od męża?


#2715

Kajetan Albanowski w De Jonge Renner. Może ktoś coś na temat tego zawodnika czego nie wyczytam na procyclingstats?


#2716

Jak każdy zawodnik Stali Grudziądz pojedzie mniejsze góreczki do kilometra, potrafi zafiniszować, solidny na torze w Polsce pomijany w Kadrach głównie przez to ze w juniorskich Kadrach mają miejsce tylko zawodnicy SMSów gdzie trenerami są również selekcjonerzy Kadrowi. Dla niego kierunek Holandii dobry, aczkolwiek patrząc na doświadczenia z De Jonge Renner choćby Grzegorza Haby to po roku przygoda się zakończy.


#2717

CCC ma podobno uratować BMC. Moze pierwsza polska ekipa worldtourowa się szykuje…:slight_smile:


#2718

jest to prawdziwa bomba ale ja bym poczekal do czasu az sprawa sie (ewentualnie) potwierdzi lub nie


#2719

Milek ciekawe ale nie chce mi sie wierzyc ze wylozy 100 mln polskich zlotych bo to kupa kasy a Ochowicz na drobne raczej nie bedzie sie rozmienial albo duza kasa albo nic.

No i nie wiadomo jakby to wygladalo z grupa CCC czy najlepszych by wzial do nowego “BMC” (takich i tak nie ma za duzo Kurek Franczak czy Gradek na WT by sie zbytnio nie madali )czy calkiem rozwiazal grupe


#2720

Miłek wyłoży 25 mln euro skoro od lat nie sięga głębiej do portfela aby zawalczyć o World Tour? A przecież żeby tam się znaleźć potrzeba mniej bo jest sporo biedniejszych ekip od BMC. Wygląda mi to na jakąś bajkę.


#2721

Prima aprilis :wink: A przynajmniej tak to brzmi.
Bardzo dziwna informacja. Normalnie, nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji!


#2722

Kupić drużynę ProTour: 25 mln zł.
Zobaczyć minę Banaszka: bezcenne


#2723

Miłek miał już min. odkupić licencję od Tonkoffa jak sobie przypominam


#2724

Różnica jest taka, że Tinkof to wariat, nieprzewidywalny, potencjalnie niszczący markę i inwestycję swoim wizerunkiem i zapewne despota w prowadzeniu zespołu. Ochowicz to raczej fachowiec i sponsor może mieć więcej do powiedzenia.


#2725

Milek juz wyslal swoich do pracy dzis meta dla Grega wiec CCC BMC goni od startu :smile:

Jaronski juz tez podpalil temat.


#2726

W takim przypadku CCC byłoby tylko tytularnym sponsorem, po tym jak rodzina zmarłego Andyego Rihsa(właściciela BMC) wycofała się ze sponsorowania drużyny Ochowicza.
Więc, drużyna będzie ustalana przez Ochowicza, Milek będzie mógł tylko wyciągnąć co rok pieniądze na budżet drużyny. Jeżeli dobrze to rozegra to do drużyny dostanie się Banaszek, Owsian, Tratnik czy Antunes albo Sisr.
Mało możliwe, ciekawe co z tego wyjdzie.


#2727

Ciekawe. Tym bardziej, że źródło informacji nie pochodzi z polskich portali, tylko z poważnej francuskiej gazety. Swoją drogą Tratnik chyba jeszcze nie podpisał żadnego kontraktu na następny sezon (póki co jego przejście do innej drużyny WT ma charakter bardzo prawdopodobny)? Ciekawe, czy - gdyby ten potencjalny mariaż CCC z BMC był prawdziwy - Janek byłby skłonny zaczekać nieco by ewentualnie jeździć w worldtourowym CCC?


#2728

Het Nieuwsblad pisało, że Tratnik ma iść do Bahrajnu.


#2729

A wiec stali sie niemozliwe i niektorzy niedowiarkowie musza wkoncu uwierzyc
Bedzie ciekawie w nastepnym sezonie
Wadecki moze Porte odwroci pecha jesli tem zostanie :slight_smile:


#2730

Więc wielu polskich kolarzy będzie miało problem ze znalezieniem ekipy na sezon 2019