Polskie transfery

Eduard Prades cały czas bez kontraktu na nowy sezon trwają poszukiwania zespołu.

Myślisz, że CCC nagle by sięgnęło aż po 2 kolarzy z Półwyspu Iberyjskiego?

To żalezy jeśli chcą walczyć o Vuelte :wink:. Bo w sumie na Giro dziką kartę też będzie ciężko dostać: Israel Cycling Academy, cztery drużyny włoskie plus Gazprom :wink:

Vuelta jakby realniejsza, o ile nie będzie 3 hiszpańskich drużyn PCT

Manzana, podobnie jak Cofidis, również była w tym roku sponsorem wyścigu, nie jest więc wykluczone, że i oni będą się liczyć, jeśli chodzi o dziką kartę na Vueltę (pytanie tylko czy nadal będą istnieć w 2018).

Mam nadzieję że głównym kryterium wzmocnień ekipy przed następnym sezonem jest klasa i potencjał kolarski zawodników w szczególności tych z zagranicy. Powinni to być zawodnicy z potencjałem na wygrywanie w zagranicznych wyścigach. W tej chwili potrzeba jeszcze jednego górala, zawodnika na jednodniówki i sprintera…to podstawa.

Oprócz tego co powinno być to wiem, a co było też wiemy. Ja nie mam nic przeciwko, tylko patrząc na dotychczasową politykę transferową trudno mi uwierzyć

Prades mało realistyczny. Może szukać zatrudnienia w hiszpańskich ekipach,ale poziomowo napewno przydałby się ktoś taki w CCC.

Marko Kump. Trzeba pochwalić transfer.

Jest wyczekiwany sprinter wreszcie. Myślę jak kolega że za transfer trzeba pochwalić. Jeszcze jeden góral i zawodnik na cieżkie klasyki i bęedzie można powiedzieć o dobrych wzmocnieniach. Szkoda że nie dwuletni kontrakt, ale może się asekurują trochę po bardzo słabych dwóch sezonach Ponziego.

Duży plus dla CCC za ten transfer.

Kasperkiewicz w Delko Marseille Provence KTM.
Szczerze mówiąc, akurat tego kierunku się nie spodziewałem. Ale fajnie, że mu się udało dostać do PCT.

Bardzo dobry transfer. Przydałby się jeszcze jeden góral (bo wg mnie Hirt i Gorssschartner > Antunes i Cieślik), ale już można powiedzieć, że transfery CCC w tym roku są przyzwoite. Tylko dobrze byłoby jeszcze podać informację o tym, z kim kontraky zostały przedłużone

Prócz górala jeszcze ktoś w typie Rebellina sprzed 3 sezonów na ciężkie jednodniówki, który przejedzie średnie podjazdy i zafiniszuje z kilkuosobowej grupy.

Taki Valverde

:mrgreen: :laughing: 8) Bardziej w zasięgu CCC bym celował Cherneckii, kilku niezłych Włochów jest na rynku…marzeniem Bilbao.

Piotr Konwa w Elkov Author

Niezły ruch. Mam nadzieję że chłopak się rozwinie. W czeskim teamie Cerny wystrzelił. Jeśli nie CCC lub Wibatech to Elkov wydaje się dobrym ruchem. Macie informacje co z Wiśniowskim? Zostaje w Sky? Przechodzi do innego zespołu WT? A może dołączy do CCC jako lider na bruki? 8) :wink:

Wiśniowski zostaje w Sky, a CCC już prawie bruków nie jeździ.

Po co mają jeździć nie mając odpowiednich zawodników. W poprzednich latach jechali jako turyści się skompromitować. CCC nie powinno wysyłać do Turcji zawodników którzy nie zostają w ekipie na przyszły sezon. Hirt i Grossschartner tylko się skompromitowali w ostatnich włoskich wyścigach…jak cała ekipa niestety :blush: :frowning: widać że są myślami gdzie indziej.