Polskie transfery

Bracia Budzińscy w Mazowszu, Brożyna w Voster. Najprawdopodobniej znika z peletonu Team Hurom. Temat trochę przykurzony ale chyba wart kontynuowania aby usystematyzować ruchy na polskim podwórku.

Zgadza się, trochę ruchów było na naszym podwórku i na chwilę obecną wygląda to tak:

Skład Voster ATS Team na 2020: Piotr Brożyna, Paweł Cieślik, Paweł Franczak, Mateusz Grabis, Sylwester Janiszewski, Jakub Murias, Krzysztof Parma, Adam Stachowiak, Patryk Stosz, Mateusz Taciak (źródło: strona www drużyny)

Co do nowej ekipy Mazowsze to dziś też ogłosili finalny skład:
Tomasz i Marcin Budzińscy, Adrian, Alan i Norbert Banaszkowie, Paweł Bernas, Adrian Kurek, Michał Podlaski, Karol Domagalski, Marek Rutkiewicz, Tobiasz Pawlak i Jakub Kaczmarek. (źródło: naszosie.pl)
Dodatkowo ich sponsorem będzie Hurom rezygnując tym samym z prowadzenia własnej drużyny.

Najmniej póki co wiadomo o składzie Wibatech Merx Wrocław
Na pewno w składzie na nowy sezon jest Maciej Paterski, Anatoly Budyak oraz Marceli Bogusławski.

O CCC jest inny temat i tam też o Devo jest pisane więc nie będę tutaj powtarzał.

Szóstka i Kuklewicz też w Wibatech przynajmniej nieoficjalnie :wink:

1 Like

Bartosz Rudyk w Wibatech

Wiadomo co z Byczkowskim ,Soszką , Majewskim?

Soszka do cartusi, a Majewski jeszcze ma rok w juniorze

Byczkowski w Chrobrym

https://www.instagram.com/p/B6C8aZkFG1o/ ciekawe że nigdzie tego transferu nie uwzględniają to po co Banaszek to wstawiał może ktoś coś wie więcej, kiedyś się z nim ścigałem i tak mnie to ciekawi

Może będzie po prostu w sztabie zespołu, ale nie zawodnikiem

Bo On tylko na przełaje

Muszę przyznać że Banaszek zmontował ciekawą paczkę plus wizerunkowo plus za danie szansy Domagalskiemu. Ciekaw jestem jak z budżetem i ile ciekawych wyścigów uda im się zaliczyć. Tak czy owak trzymam kciuki

Bracia Budzińscy z rozwiązanymi kontraktami z grupą Mazowsze Serce Polski!Ktoś? Coś? o powodach…

2 Likes

Budzińscy dołączyli do Wibatechu razem ze sponsorem czyli z Hurom

Czyli straciło nie tylko zawodników ale i chyba jednego z ważniejszych sponsorów?
Jeśli tak to chyba dość poważny cios dla nowo powstającej ekipy.

Stępniak według PCS przedłużył z Wibatechem. Nie zakończył kariery?

Stępniak słabo się rozwinął na przestrzeni kariery. Pamiętam jak mu zapowiadano świetlaną przyszłość.
Miał być przynajmniej aktualnie takim naszym Sajnokiem z potencjałem rozwoju.