Pomoc pilnie potrzebna

Pracując nad nowy silnikiem rowery.org, ale także nad tym forum, doszedłem do wniosku, że sam nie dam rady.

Pomoc pilnie potrzebna

Jeśli dobrze znasz język Java, jeśli dobrze znasz PHP, jeśli dobrze znasz JavaScript i po prostu chcesz pomóc rowery.org odezwij się i zostań naszym redaktorem. Potrzebujemy pomocy, aby wszystko zostało domknięte możliwie szybko i możliwie profesjonalnie. Potrzebujemy rąk do pracy niezależnie od kwalifikacji!

Zatem nie pytaj się, co rowery.org może zrobić dla Ciebie, pytaj się co Ty możesz zrobić dla rowery.org!

panie naczelny jezeli potrzebujecie pomocy to mam kandydata choc niewiem czy zna sie na tych programach co pan wypisał to nic,do rzeczy bardzo wiele do tej strony by wniusł koleg mariochłopak ma dopiero 15 lat ale ma przeogromną wiedze na temat kolarstwa faktycznie popełnia duzo błedów merytorycznych i gramatycznych ale ja bym mu dał szanse moze na początek by tak z tomaszem wspułpracował tomasz by go wprowadził poduczył taka moja prozba zeby dac mario szanse jak sie nie sprawdzi to trudno ale jak sie sprawdzi to moze wniesc duzo wiedzy kolarskiej do tej strony

[size=75][ Dodano: Pon 03 Lip, 2006 20:17 ][/size]
Zatem nie pytaj się, co rowery.org może zrobić dla Ciebie, pytaj się co Ty możesz zrobić dla rowery.org!
____________jezeli tak pan naczelny napisał to mario moze duzo zrobic dla rowery.org

niech napisze do mnie - [email protected]

Ech… Już napisałem maila do szefa :smiley: