Pomocnicy liderów na Giro

Kto będzie najlepszym pomocnikiem liderów na Giro?

• F.Villa
  • S.Szmyd
  • R.Ricco
  • L.Piepoli
  • V.Nibali
  • E.Mazzoleni

0 głosujących

Pomocnicy liderów na Giro

Sam bym zagłosował na Sylwestra, ale jednak dałem na Ricco. Szmyd bezzaprzeczalnie w Lampre będzie najlepszym pomocnikiem - tylko żeby lider na Giro Cunego jednak się postarał bardziej niż na Liège-Bastogne-Liège. Jakby nie było Szmyd jechał bardzo dobrze, zapewne jeśli Szmyd dostał by wolną rękę byłby min. w pierwszej 5 :slight_smile:

Nie wiem jak inni, ale z chcęcią bardziej bym widział Szmyda jako lidera Lampre na Giro :wink:

Ja postawiłem na Szmyda i na Piepoliego - przypomina mi się sytuacja jak w zeszłym roku Piepoli czekał na Simoniego albo jak odjechał z Basso . Natomiast w Lampre obok Szmyda znajdzie się pomocnik który będzie jechał długo u boku Damiano tylko nie wiem który to będzie - ciekawe jak Lampre drużynowo wypadnie na czasówce indywidualnej na podjeździe , wydajęmi się że jaklo zespół będą w 3 .

Z tych tu wymienionych to Ricco i Nibali nie będę przecież pomagać… Ja postawiłem na Piepoliego i jednak Mazzoleniego

Jak Ricco nie będzie pomagać, przecież sam mówił że będzie pomagał Simoniemu, a po zatym powalczy o koszulkę najlepszego do lat 25 :slight_smile:

Postawiłem na Szmyta oraz Piepolego ale najlepszy chyba okaże się ktoś inny niż proponowane nazwiska. Giro dopiero się zaczyna, po kilku górskich etapach będzie więcej wiadomo.

Ok ale co znaczy najlepszy pomocnik?

Czy ten który będzie najwyżej w klasyfikacji czy taki który będzie najdłużej ze swoim liderem w kluczowych momentach a w innych będzie odpuszczał, żeby być gotowym na następny etap?

Przy okazji witam, bo to mój pierwszy post. :slight_smile:

Chyba już sobie sam odpowiedziałeś [2 część] :wink: Ja bym tutaj jeszcze dodał opcję, tego który zostawi lidera w tyle i sam wygra :stuck_out_tongue:

To witaj… ja jestem tu od wczoraj :smiley:

Piepoli i Szmyd. Piepoli to klasa sama w sobie. Stać go na wygrywanie wyścigów, etapów. Szmyd bo uważam iż giro wygra Cunego, a Szmyd w formie.

Dla mnie tak samo Piepoli i Szmyd.Liczę że w tegorocznym Giro Sylwek będzie w 10 ale bardziej bym chciał żeby wygrał etap.

napewno nei gasparottto - juz drugi raz “zabiera” koszulke di luce :smiley:

S.Szmyd - widzę zdecydowanie wygrywa :stuck_out_tongue: