POMOCY! SZUKAM LUDZI DO BADAŃ NA MAGISTERKE - POZNAŃ

Witam

Kończę właśnie studia na Fizyce i robię pracę mgr przy współpracy z kliniką w Poznaniu.

Potrzebuje ludzi do badań:


[size=150]PROFILAKTYCZNE BADANIA DLA OSÓB Z BMI>30[/size]

Otyłość jest przewlekłą chorobą spowodowana nadmierną podażą energii zawartej w pokarmach w stosunku do zapotrzebowania organizmu, skutkiem czego jest magazynowanie nadmiaru w postaci tkanki tłuszczowej.

Otyłość zwykle jest związana z występowaniem różnych schorzeń. Zachorowalność wzrasta systematycznie od BMI 25 do 30 i z większą intensywnością powyżej BMI 30. Dotyczy to następujących chorób:
cukrzyca typu II
nadciśnienie tętnicze
hiperlipidemia.
choroba niedokrwienna serca
niewydolność
udar mózgowy
nowotwory
zaburzenia oddychania
kamica pęcherzyka
zaburzenia mięśniowo
żylaki kończyn dolnych powikłania ciąży
zaburzenia miesiączkowania i hirsutyzm
nietolerancja stresu
Wczesna diagnostyka pozwala na skuteczne leczenie i zapobieganie powikłaniom otyłości.

W Klinice Intensywnej Terapii Kardiologicznej w Poznaniu przeprowadzane są badania dla osób ze wskaźnikiem BMI powyżej 30, w wieku poniżej 35 roku życia.
SWÓJ WSKAŹNIK BMI MOŻNA OBLICZYĆ W INTERNECIE, CHOCIAŻBY TU: WWW.BMI.PASIASTY.PL

Badania obejmują:

  • ocenę Autonomicznej Modulacji Układu Krążenia – spoczynkowe badanie EKG i ciśnienia tętniczego, ok. 30 min
  • echo serca
  • ocena sztywności układu tętniczego
  • Holter EKG + ciśnieniowy – 24h
  • USG tętnic szyjnych
  • ocena składu organizmu
  • badanie krwii – cholesterol i glukoza
  • próba korytarzowa

Badania są bezpłatne, komplet wyników otrzymuje pacjent.
Wszystkie badania są nieinwazyjne i bezbolesne.

Kontakt:
Kuba
tel. 790-323-770
GG 3119276


Podejrzewam że wśród forumowiczów nikogo nie znajdę, ale jakbyście mieli kogoś znajomego to ja go bardzo chętnie zbadam. Mimo że zrobiłem już wymaganą ilość osób na jaką się umawiałem z opiekunem naukowym, to niestety badania musze robić dalej.

Pozdrawiam
k