Pompka do szosy

Witam jaką polecacie kupić pompkę do roweru żeby była w stanie napompować 9 BAR? Teraz mam taką z decathlona, ale okazało się że jej limit to 7 BAR, a co gorsza w praktyce nie da sie nią napompować więcej niż 5,5 BAR. Dobrze też gdyby była przystępna cenowo

ja mam BBB, model Airstorm bodajże i jestem bardzo zadowolony. dałem za nią około 30 Euro

aaha dzięki, a wie ktoś jeszcze jakbym kupował przy okazji, czy bidon 600 ml wejdzie do koszyka 500 ml?

Powinien wejść (chyba, że chodzi o rower dziecięcy), średnica jest ta sama, będzie tylko dłuższy.

1 polubienie

Tak, na luzie. Są wyższe

2 polubienia

Widzę, że przygotowanie roweru do sezonu idzie pełną parą. Może w 2019 r. zobaczymy nareszcie twój pierwszy start? (a na poważnie, w Żmigrodzie będzie czasówka 8 września. A może?).

Co do bidonu, nawet 750 lub 800 ml mieści się bez problemu, nawet w razie małej ramy, a ty przecież masz dużą.

No nie wiem… jeszcze nie kupiłem lemondki…

Możesz startować i bez. Przynajmniej jako czasówka nie będzie jazdy w grupie i nie ma czego się bać. I znasz nawet trasę, przynajmniej część. Oto wszystkie info: http://www.roadmaraton.pl/2018/kalendarz_2018/zmigrod/

1 polubienie

Sprawdz maila Leo :stuck_out_tongue:

Niestety nic nie dostałem.

1 polubienie

to mnie odblokujesz moze?

Poza tym poprzednio też pisałęś na forum, że nic nie dostałeś, a jak napisałem w mailu że startuję to odpisałeś :V

Wtedy może zmieniłeś adres e-mail? Na pewno nic od ciebie nie dostałem od paru miesięcy. To co, startujesz w Żmigrodzie 8 września?

Nie wiem jeszcze, coś mi ostatnio rower szwankuje, a to kółeczko przy napinaczu, a to coś dzwoni pod obciążeniem

A TY?

A ja nie. Czasówek nie lubię, ani sam jechać ani oglądać w telewizji.

1 polubienie

łe szkoda… to itak byśmy się nie spotkali

A udało ci się schudnąć 10 kg w 10 tygodnu?

Ten temat został automatycznie zamknięty 15 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.