Pompowanie dętki

Mógłby ktoś krok po kroku wytłumaczyć, jak napompować koło? Do tej pory w zwykłych rowerach zawsze miałem wentyle do pompki samochodowej, a teraz albo nie da się w ogole pompować, bo opor jest za duzy, albo jak się da to syczy i powietrze nie trafia do środka, albo przez chwile dobrze idzie, ale po cchwili albo syczy albo pojawia się zbyt duzy opor.

A jaki masz wentyl? Bo podejrzewam, że tu jest problem…

Czym mistrzu pompujesz? Kompresorem czy jakąś inną pompką?

Chyba właśńie ten Presta… Pompką rowerową pompuję, wcześniej pompowałem kompresorem rowery, ale ten wentyl nie pasuje

A odkręcasz tę końcówkę przed pompowaniem?

Tak i zeszło mi juz całe powietrze, chociaż na początku było jeszcze duzo i chciałem tylko troche podpompować… jak troche odkręce to nie idzie, jak za mocno to schodzi itp

Jak za mocno to odkrecisz wentyl😂

Widząc takie tematy, zastanawiam się w jaką stronę zmierza to forum i czy jest sens jeszcze tu zaglądać

Jak dla mnie Eder to oczywisty troll. Zresztą pokazuje to np. takim tematem.

Nieprawda, naprawdę nie mogłem napompować i ciągle mam tylko 6 atmosfer z tyłu, bo więcej nie moge w żaden sposób nabić

Poza tym jest zaznaczona kategoria że to nie wyścigi więc nie musicie tu wchodzić

Jeśli ktoś pyta, to nie oceniajmy go jako troll. Nie pyta o coś zupełnie idiotycznego albo prowokującego. Uważam, że trzeba uszanować kogoś, kto pyta - nieistotne o co i dlaczego…

Niby tak, ale wystarczy użyć wyszukiwarki Google i pewnie jest tam multum odpowiedzi na jego pytanie.

Najwyższy czas skasować tego edera na zawsze. Gość sobie jaja robi a wy mu odpowiadacie. Niedługo zapyta np. jak się trzyma kierownicę.

Zwracam sie z uprzejma prosba o usuniecie spamujacych komentarzy i chociaz jakies jedno zbiorowe ostrzezenie bo strazznie zniechecaja takie domorosle cwaniaki@u

Odnosze wrazenie ze taki cwaniak jak wixzi moj nick to musi wejsc bo go szlag trafia. Niczym rzep do psiego ogona. Jest nadana kategoria sprzet, nie ma ani slowa o wyscigach. Nizej ktos zapytal o prezent dla kolarza i 0 odpowiedzi. A tutaj jakis zlot zamiast zignorowac nieinteresunacy watek