Praca Serwisanta rowerowego w Salonie Go4Moto w Pruszkowie

Zatrudnimy rowerowego serwisanta z doświadczeniem w dynamicznie rozwijającym się salonie sprzedaży rowerów Kross i Monty.

Opis stanowiska:

- Montaż i przygotowywanie rowerów do sprzedaży,
- Przeprowadzanie przeglądów, napraw i konserwacji rowerów wszystkich marek,
- Obsługa zamówień i magazynu,
- Dbanie o ekspozycję towarów.

Oferujemy:

- Pracę w nowym dynamicznie rozwijającym się salonie sprzedaży rowerów,
- Atrakcyjny System wynagrodzeń powiązany z wynikami pracy i pensja stała,
- Możliwość realizacji pasji rowerowej,
- Szkolenia wdrożeniowe,
- Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych ciekawych pomysłów, 
- Potrafisz sprzedawać? Super! W zamian za to otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie!

Jeśli chcesz dołączyć do nas wyślij swoje CV poprzez naszą stronę go4moto.pl/praca#sprzedawcarowerow skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy.

Znasz kogoś, kto szuka takiej pracy? Poleć nas, a za skuteczne zatrudnienie Twojego znajomego otrzymasz dowolnie wybrane przez Ciebie akcesorium rowerowe z naszego sklepu o wartości 100 zł.

Zapraszamy!

Go4Moto
Al. Jerozolimskie 476
05-802 Pruszków k/ Warszawy
www.go4moto.pl

Serwisowali przed obecnym sezonem moją leciwą już szosówkę na nietypowych podzespołach i jestem zadowolony :slight_smile:
Jako jedyni skutecznie wyczyścili zacinającą się klamkomanetkę shimano 105 i zestroili poprawnie z kasetą campagnolo :slight_smile:. Wiem wiem, że tak się nie robi itd ale ja mam tą konfigurację od lat i sprawdzała się przyzwoicie jak na moje amatorskie jeżdżenie.
W każdym razie serwis jako serwis polecam. Co do pracy to nie wiem, bo tam nie pracuje.

Przy okazji polecam też serwis G&G w Rzeszowie - oni jako pierwsi poskladali mój rower do kupy wiele lat temu :slight_smile: