Prawda o włoszczowskiej

sport.tvp.pl/felietony/aleksande … su/9921060

co o tym sądzicie ?

Tompoz

Włoszczowska, znak zodiaku skorpion, to cwana i przebiegła kobieta. Tekst w ogóle mnie nie dziwi, aczkolwiek zachowanie innych w stosunku do Piątka było bardzo nie w porządku. Dobrze że o tym się pisze.

Taaaa…
m.tvp.pl/felietony/aleksander-dz … u/10171023

Jestem bardzo ciekawy jaka jest prawda

  1. czy to Maja jest kosmicznie autokratyczna i chciała żadzić?
    2, czy to Pan Piątek był trudnym człowiekiem ?

i inne pytaniakto kto bedzie trenoiwał Maja teraz

Galiński podobno jest ma być trenerem Rosji

nowy trener kadry…chyba bedzie miał problem bo np. sam dyrektor trenuje jrdna z jego niby kadrowych zawodniczek

ciekawe

Tompoz

Z ostatnich wypowiedzi wynikało, że trener kadry to bardziej będzie selekcjonerem, a treningi każda zawodniczka będzie miała ze swoim trenerem w zespole.

tez tak mysle ze bedzie to wyglodało

Tompoz

Ile już razy ja ten schemat w polskim sporcie widziałem.
Krok 1: zdolny zawodnik/zawodniczka plus wybitny trener stanowiąc zjednoczony wspólnym celem duet wdzierają się do światowej czołówki
Krok 2: Po zdobyciu złota zawodnik oświadcza, że wszysstko zawdzięcza trenerowi
Krok 3: W następnym sezonie do mediów przedostają się sygnały o kwasach. Zawodnik w końcu oświadcza, że trener jest (podkreśl właściwe): konserwatywny/apodyktyczny/popadający w alkoholizm
Nikt oczywiscie nie wspomina o pieniądzach, bo damy i dżentelmeni o nich nie rozmawiają.
Krok 4: zawodnik/zawodniczka przestaje osiągać sukcesy, winiąc za to cały świat.

Przerabialiśmy to w narciarstwie, lekkiej atletyce, pływaniu, łyżwiarstwie - to dlaczego nie w kolarstwie?
A pamiętacie nasze rozpieszczone “złotka” i bunt przeciw Niemczykowi? Od kiedy odszedł - zero sukcesów.

Nooo “złotka” zdobyły jeszcze brąz za kadencji Matlaka a pod wodzą Makowskiego. Ale to wyjątek, który potwierdza regułę. :wink: Pływanie jeszcze bym dorzucił do tego zestawu dyscyplin sportu, w których po sukcesie zawodnicy puszczali w stronę trenera śmierdzące bąki…