Prawdopodobnie będę miał na sprzedaż ramę TREK OCLV120 60cm

Rama TREK OCLV120 carbon 60cm z widelcem, dokładnie ta:
mini.pw.edu.pl/~kozlowsm/szosa/00007.jpg
czyli z mojego podstawowego roweru (zob. forums.rowery.org/viewtopic.php? … &start=350)

“Prawdopodobnie”, tj. jeśli nowa dotrze w stanie zadowalającym i nie wydarzy się nic pechowego a nieprzewidzianego. Będę wiedział na 100% koło środy.

Rama z cyklu “brzydkie a dobre”. Interesuje mnie cena 1.35kPLN za zestaw podstawowy (rama z widelcem, sterami, zaciskiem, ślizgiem etc). Opcjonalnie może być też w zestawie z mostkiem RitcheyPro 110 4Axis widocznym na zdjęciu (1.4kPLN).

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to proszę o kontakt.

Ciekawa propozycja. Szukam wlasnie ramy/roweru na przyszly sezon. Cena wydaje się w miarę przystępna. Rozumiem, że rama jest w dobrym stanie(nic na ten temat nie napisales), na zdjęciu wygląda świetnie.
Byłbym na pewno zainteresowany ofertą ale przy wzroście 185 rama 60cm będzie pewnie za duza. Jesli sie mylę to mnie poprawcie.

Obawiam się, że się nie mylisz. Sugerowałbym 58.

ja mam 56 ( mierzone góry rury poziomej ) i przy wzroście 183 wydaje się być idealna, chociaż przy moich długich nogach spokojnie mogłaby być 58.
Na 60 też dałbym rade ujechać , ty jesteś wyższy pare centów więc 60 powinna być ok chociaż tak jak pisze doktor ideałem byłby dla ciebie 58.
Napewno lepiej dla ciebie 60 niż 56 bo 56 byłoby mało ( tylko jeszcze z tym sposobem mierzenia dojdzcie do ładu )

p.s. rama może nie lekka na dzisiejsze standardy ale naprawdę bardzo porządna, nie masz się co martwić o pękanie czy psucie.
Wręcz się dziwię dr że ją sprzedaje - ja swojej się nie pozbędę :slight_smile:

Wiesz… ja chwilowo mam 3 takie ramy - modele: 2003 (5200), 2004 (5200) i 2007 (5.2 SL)…

PS. Ponieważ z konfiguracją nowej ramy nieco mi zejdzie (a nie bardzo mam czas), więc na razie temat zawieszam. Kiedyś wróci.