Pro cycling manager 2011

Dla tych co nie wiedzą, to na początku lipca datę premiery miała nowa odsłona menadzera kolarskiego :slight_smile:

No widziałem, że już jest. Grałeś może wiesz jaki jest?
Ja niestety dalej gram w 2009 bo 2010 już mi raczej nie pójdzie, ale czytałem na stronie cyanide, że 11 ma te same wymagania co 10, więc jak mi się uda kupić sprzęt na którym mi to zadziała to na pewno zagram :slight_smile:

dzis kurier przywiozł grę, pierwsze wrazenia sa takie ze menu sie zmieniło odorbinkę :slight_smile: ,fajnie rozwiozali sprawę ze sponsorem, znikneło kilka bugów w samej rozgrywce.

a tak to PCM 2011 z pewnością mógłby posłużyć jako patch do 2010 a nie nowa odsłona gry :frowning: no ale cóz to nie starcraft.

Ze sponsorem co zrobili?
Pamiętam w 08 najgorsze rozwiązanie z możliwych w tej kwestii, że samemu trzeba było prosić sponsorów o współpracę :laughing:

nie musisz jak w 2010 roku szukac sponsorów jest jeden np. Rabobank i on wytycza ci cele np wygrana tdf 5 gwiazdek i tak jest około 10 wyscigów wygwiazdkowanych :slight_smile:

O no to rzeczywiście dobre rozwiązanie, chociaż sponsorzy poboczni to też była dobra opcja bo przecież w rzeczywistości też mają coś do powiedzenia. W każdym razie widzę, że dużo nie zmienili co daje mi nadzieję, że przy ew. zakupie lapka zagram i w wersję 2011 :smiley:

Ja czekam na cracka, by sprawdzić, czy rzeczywiście się coś zmieniło. Jeśli tak, to oczywiście kupię grę (tak czyniłem z poprzednimi edycjami), a jeśli nie, to sobie daruję i zostanę przy wersji 2k10.

Dobry pomysł,najpierw crack lub wersja demo-w końcu są od tego,aby móc je przetestować a jeżeli gra się sprawdzi to dopiero kupić. Chyba też tak zrobię,ale poczekam na Wasze komentarze oraz opinie.