Pro Cycling Manager 2013

Kto z was zamierza kupić nowego PCM? jeśli ktoś już to zrobił to może podzielić się odczuciami?

pierwsze wrażenie takie sobie,co prawda poprawili płynność gry ale grywalność chyba utraciła, ale jak powtarzam to sa moje pierwsze wrażenia.

Bardzo krótko grałem (czekam na patche i DB z pcmdaily), lecz zdaje się, że poprawili zachowanie komputera na górskich etapach. Dodali więcej animacji - widać dokładnie jak na zawodników wpływa szybsze tempo (aczkolwiek animacja ataku wygląda jakby zawodnik właśnie finiszował :wink: ).

Jak co roku, trzeba czekać na patche :smiley:

Jaką wersję kupiłeś cyfrową czy w pudełku?

Cyfrową (najtańszy klucz z allgero, a dalej ściągane ze Steama)

Mógłbyś dać jakieś screeny stat zawodników RadioSchak?

[size=75][ Dodano: Śro 26 Cze, 2013 12:18 ][/size]
Dzięki wielkie mógłbyś jeszcze statystyki zespołu Saxo-Tinkoff ??

Tu jest z oficjalną bazą danych.

Ale już jest też baza danych PCMDaily


ile ten najtańszy klucz?

59,90

A są jakieś polskie zespoły poza CCC? Może Grody Piastowskie, albo Solidarka?

W bazie od pcm daily zawsze jest BGŻ, a z naszymi wyścigami to tylko Tour de Pologne z tego co pamiętam :wink:

Fajnie jakby zrobili Szlakiem Grodów a zresztą można też poprosić o ten wyścig na PCM Daily.

Sam ktoś może z nas zrobić, ggdtbt stage editor byłby bardziej czytelny :wink:

pcmdaily.com/forum/viewthread.ph … d_id=30000 :wink:

Tak Stage Editor powinien być zmieniony i bardziej rozbudowany.To zwiększyłoby możliwości gry :smiley:

Też macie poprzekręcane nazwiska kolarzy, jakiś patch to poprawi czy samemu w edytorze trzeba zmieniać?

witamy kolezankę :slight_smile: spokojnie wyjdzie baza to i nazwiska poprawią :slight_smile:

Baza danych z poprawnymi nazwiskami:
pcmdaily.com/infusions/pro_d … hp?did=904

Pierwszy patch
www.pcmdaily.com/infusions/pro_download … hp?did=905

I duża baza danych PCMDaily z poprawionymi statystykami itd.
pcmdaily.com/infusions/pro_d … hp?did=914

Polecam śledzenie tej strony - PCMDaily :wink:

Jest już
Proszę : http://pcmdaily.com/infusions/pro_download_panel/download.php?did=914

A więc, ogólnie jak wrażenia? Warto zakupić nową wersję czy nie? Bo mam dylemat :stuck_out_tongue: